Ці документи (заява про повернення вилученого майна та скарга слідчому судді про повернення вилученого майна) будуть корисні фізичним та юридичним особам у яких провели обшук на підставі ухвали та вилучили майно (техніка, документі, гроші), та не повертають на підставі заяви про повернення.

УВАГА: так необхідно діяти, якщо слідчий вилучив майна, яке НЕ було зазначено в ухвалі та не було  накладено на це майно арешт через слідчого суддю.

А якщо на вилучене майно слідчим суддею був накладено арешт, тоді вам знадобиться апеляція про зняття арешту з майна.

    

зняття арешту з майнаДо Вишгородського районного суду Київської області

Адреса: 07300, м. Вишгород, вул. Кургузова, 7

 Особа, яка подає скаргу: ПІП

Адреса для направлення кореспонденції:

01001, м. Київ, вул.. Велика Житомирська, 15Б

Контактний номер телефону: 073-073-60-60

Суб’єкт, дії та бездіяльність якого оскаржуються: 

Вишгородський відділ поліції

Головного управління національної поліції у Київській області

В особі слідчого  по кримінальному провадженню 

Прокуратура Київської області

В особі процесуального  керівництва

 по кримінальному провадженню № _____

Адреса: 01601, м. Київ, пр-т Л.Українки, 27/2

Тел .(044) 200-19-56

 Скарга

На бездіяльність органу досудового розслідування

 

    15 червня 2017 року, службовими особами _____відділу поліції ГУ НП України в Київській області, а саме _____під час проведення огляду промислового майданчика, який розташовано за адресою: Київська область, _____, було вилучено майно, яке знаходилось в приміщенні підприємства та був складений протокол (копія протоколу сторонам не була надана)

    20 травня 2017 року до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено кримінальне провадження № _____за ст. 356 ККУ, а 13 червня 2017 року слідчий суддя виніс ухвалу про проведення огляду місця, де начеб-то було вчинено кримінальне правопорушення за ст. 356 ККУ.

   На даний час кримінальне провадження в межах якого можуть прийматися процесуальні рішення відносно вказаного вище майна, перебуває на здійсненні у Вишгородському відділі поліії ГУ національної поліції у Київській області. Реквізити вказаного кримінального провадження наступні: №_____. Процесуальне керівництво відносно вказаного кримінального провадження здійснює Прокуратура Київської області.

     19 червня 2017 року  _____звернувся до органу досудового розслідування з письмовою заявою про  ПОВЕРНЕННЯ  майна, яке було вилучені, але вказана заява не була задоволена, що і змусило _____звертатися до суду з цією скаргою. Відповідні докази вказаних обставин додаються.

     На даний час в матеріалах кримінального провадження № _____ за ст. 356 ККУ перебувають шість предметів, які були вилучені під час огляду. У зв`язку з тим, що копію протоколу від 15.06.2017 року учасникам не надавались, скаржник не може точно визначити назву та ідентифікувати предмети.

    Хочу звернути увагу, що дозвіл слідчого судді на вилучення предметів визначених в протоколі від 15.06.2017 не був наданий, оскільки слідчий СВ _____ відділу поліції, розуміючи, що за ст. 356 ККУ він не отримає дозвіл на обшук, вирішив вилучити майно за допомогою огляду місця подій (зловживання), не повідомляючи слідчого суддю про дійсні наміри з приводу незаконного вилучення майна.

    Згідно ст. 167 КПК України тимчасовим вилученням майна є фактичне позбавлення підозрюваного можливості володіти, користуватися та розпоряджатися певним його майном до вирішення питання про арешт майна або його повернення.

    

    На даний час я не є підозрюваним по даній справі, а слідчий або прокурор з клопотанням про арешт вилученого майна не звертався, речовими доказами по справі воно не визнано.

  

   Крім того, в протоколі від 15.06.2017 року тимчасово вилучили одне майно, а насправді вилучили зовсім інше майно, про що було зазначено в протоколі.

      Майно має бути повернено його власнику виходячи з наступного:

      Відповідно до ч. 3 ст. 169 КПКУ Тимчасово вилучене майно повертається особі, у якої воно було вилучено у випадках, передбаченихчастиною п’ятою статті 171частиною шостою статті 173 цього Кодексу.

     Відповідно до ч. 5 ст. 171 КПКУ Клопотання слідчого, прокурора про арешт тимчасово вилученого майна повинно бути подано не пізніше наступного робочого дня після вилучення майна, інакше майно має бути негайно повернуто особі, у якої його було вилучено.

    На сьогоднішній день так зване тимчасове вилучення майна продовжується вже більше тижня. Я не можу користуватися своїми речами, а належне мені підприємство немає можливості повноцінно здійснювати підприємницьку діяльність без вилучених предметів.

    На виконання вимог вказаних вище норм законодавства клопотання про арешт вказаного майна до суду подано не було. Таким чином, законних підстав утримувати належне _____майно у слідчого в рамках вказаного провадження не має.

     На підставі вказаного,

ПРОШУ:

 

  1. Зобов`язати слідчого Вишгородського відділу поліції ГУ НП в Київській області, прокурора прокуратури Київської області прийняти процесуальне рішення про поверненння _____його власність, вилучене у нього майно відповідно до протоколу вилучення майна від 15.06.2017року.

Додатки:

  1. Документи, що підтверджують звернення з заявою про ПОВЕРНЕННЯ майна;
  2. Копія ухвали суду про огляду місця події.
  3. Копія для сторін у 2 екз.

                                    

_____.__________________                                  20.06.2017р.

Раминтек освобождение из под ареста

Banner - CTA V1

Back to top