Чому Вам слід звернутися саме до нас?

 

Ми, група адвокатів в м. Києві є професіоналами в питаннях пов’язаних із вирішенням спадкових, кредитних, сімених, кримінальних справах, оскільки  кожен з нас працює в цій сфері, наприклад, адвокат по спадщині працює в дуже делікатній і непростій сфері - допомагаю спадкоємцям належним чином оформити свої права, а якщо необхідно, то і захистити інтереси в суді.Нажаль, чинне законодавство надає значний простір для розпорядження майном на випадок смерті. Однако, вже недостатньо просто стати спадкоємцем. Необхідно належним чином юридично закріпити свої права - прийняти спадщину і оформити перехід права власності від спадкодавця до спадкоємців.І тут несподівано з'являється безліч інстанцій, черг та іншої паперової тяганини. Іноді потрібно оформити кілька десятків документів, збір яких займає 5-6 місяці а то і більше.

Багато громадян, ставши спадкоємцями, не знають, що робити далі. Куди йти, до кого звертатися. Результат часто є небажаним - пропущені терміни, «висить» майно, яким неможливо розпорядитися, а в деяких випадках, навіть утиск законних прав відбувається зі сторони тих же родичів.Подібні проблеми виникають виключно через відсутність кваліфікованої юридичної допомоги. Саме таку допомогу і підтримку Вам буде мною надано.

Однак, навіть якщо Ви не плануєте ставати клієнтом - Ви завжди маєте можливість отримати безкоштовні інформаційні матеріали з оформлення спадщини які є доступними до вас на даному сайті в розділі «Статті». Це мій посильний внесок у підвищення рівня правової грамотності жителів м. Черкаси, області та України в цілому.

Чому я не називаюсь просто «Юристом» або «Адвокатом»?

Не для кого не є секретом, що в Черкасах дуже багато юристів які займаються приватною практикою. Юристи та фірми намагаються надавати всі види юридичних послуг одночасно. Про що навіть пишуть на своїй вивісці, у засобах масової інформації тощо.

Я теж намагався так працювати і в мене залишається великий практичний та теоретичний досвід. Проте після такої багатосторонньої діяльності, я прийшов до одного простого висновку: «Краще бути професіоналом у відносно вузькій сфері, ніж «фахівцем», але у відразу у всіх галузях права».Головною перевагою моєї діяльності є її вузька спеціалізація в питаннях спадкового права. Моя діяльність спрямована виключно на надання послуг з оформлення спадкових прав, державної реєстрації прав і судового захисту прав спадкоємців, знаходження інших законних підстав для отримання бажаної спадщини. Подібна політика дозволяє мені надавати юридичні послуги спадкоємцям з максимально високим рівнем професіоналізму.На відміну від великих гравців Черкаського ринку юридичних послуг, я не працю «на потік», а шукаю індивідуальний підхід до кожного клієнта, ситуації та його проблеми.

Принципи моєї роботи (моя місія):

 

Працювати виключно на результат; Завжди перевершувати очікування моїх клієнтів; Виправдовувати надану довіру і тримати свої обіцянки; Давати тільки чесну і об'єктивну правову оцінку ситуації; Дбати не тільки про юридичну, а й про етичну складову моєї роботи.

 

Back to top