Ці документи (заява про повернення вилученого майна та скарга слідчому судді про повернення вилученого майна) будуть корисні фізичним та юридичним особам у яких провели обшук на підставі ухвали та вилучили майно (техніка, документі, гроші), та не повертають на підставі заяви про повернення.

 

УВАГА: так необхідно діяти, якщо слідчий вилучив майна, яке НЕ було зазначено в ухвалі та не було  накладено на це майно арешт через слідчого суддю.

 

А якщо на вилучене майно слідчим суддею був накладено арешт, тоді вам знадобиться апеляція про зняття арешту з майна.

    

зняття арештуВишгородський відділ поліції

Головного управління Національної поліції

В Київській області

вул. Кургузовська, 3, м. Вишгород, Київської обл.. 07300

Заявник: ПІП

Паспорт СО _____року

Голосіївським РУ ГУ МВС України в м. Києві

 

Адреса для направлення кореспонденції:

01001, м. Київ, вул.. Велика Житомирська, 15Б

Контактний номер телефону:

 

Заява

Про повернення майна

 

    15 червня 2017 року, службовими особами Вишгородського відділу поліції ГУ НП України в Київській області, а саме _____під час проведення огляду промислового майданчика, який розташовано за адресою: _____, було вилучено майно, яке знаходились в приміщенні підприємства та складений протокол (копія протоколу сторонам не надавався)

    20 травня 2017 року до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено кримінальне провадження № _____ за ст. 356 ККУ, а 13 червня 2017 року слідчий суддя виніс ухвалу про проведення огляду місця, де начеб-то було вчинено кримінальне правопорушення за ст. 356 ККУ.

     Пунктом 4, 5, 6 ч. 2 ст. 235 КПК України передбачено, що ухвала слідчого судді про дозвіл на обшук житла чи іншого володіння особи повинна відповідати загальним вимогам до судових рішень, передбачених цим Кодексом, а також містити відомості про житло чи інше володіння особи, які мають бути піддані обшуку; речі, документи, для виявлення яких проводиться обшук.

         Оскільки ухвала Вишгородського районного суду Київської області  від 13 червня 2017 року не містить відомості про надання обшуку в приміщенні, яке займає ТОВ «_____», документи чи речі, які були вилучені з приміщення, не мали права проводити обшук на вказаному підприємстві. Фактично, слідчий СВ Вишгородського відділу поліції, розуміючи, що за ст. 356 ККУ від не отримає дозвіл на обшук, вирішив вилучити майно за допомогою огляду місця подій (зловживання), не повідомляючи слідчого суддю про дійсні наміри з приводу незаконного вилучення майна. Крім цього, копію протоколу вилучення майна сторонам не надав.

      Відповідно до ч. 5 ст. 171 КПКУ  Клопотання слідчого, прокурора про арешт тимчасово вилученого майна повинно бути подано не пізніше наступного робочого дня після вилучення майна, інакше майно має бути негайно повернуто особі, у якої його було вилучено.

     Вказана норма законодавства стороною обвинувачення виконана не була.

     Відповідно до ст. 169 КПКУ Тимчасово вилучене майно повертається особі, у якої воно було вилучено:

1) за постановою прокурора, якщо він визнає таке вилучення майна безпідставним;

3) у випадках, передбачених частиною п’ятою статті 171частиною шостою статті 173цього Кодексу.

На даний час, арешт на майно не накладено та майно не повернуто.

     На підставі  КПКУ,

ПРОШУ:

  1. Винести постанову, якою повернути _____вилучене у нього майно відповідно до протоколу вилучення майна від 15.06.2017року.

_____        __________________                                  19.06.2017 р.

 

Раминтек освобождение из под ареста

Banner - CTA V1

Back to top