Шановні відвідувачі сайту!

До вашої уваги надаються юридичні консультації онлайн (в реальному часі). Якщо ви вже читаєте дану статтю, то у вас є декілька питань, на які я спробую відповісти.

1. Що означає юридична консультація онлайн?

Це один із видів кваліфікованої швидкої юридичної допомоги для вирішення конкретних завдань. Консультації надаються у формі відповідей на ваші запитання. Запитання задаються у спеціальній формі після оплати послуги.

2. Чому ми?

На ваші запитання будуть відповідати галузеві фахівці (адвокати, юристи, науковці). Конкретні питання будуть розподілятися між спеціалістами у відповідній галузі права. Консультації будуть надаватися виключно юристами та адвокатами із серйозним практичним досвідом.

3. Як швидко буде надаватися юридична консультація онлайн?

Всі оплачені питання будуть опрацьовані протягом доби. Якщо вам необхідна відповідь раніше – вкажіть про це на початку листа.

4. Ціна консультації онлайн –  від 200 гривень.

Це практично безкоштовно. Чому?

По-перше, усні консультації коштують в різних містах від 50 гривень (м. Ужгород) до 600 гривень за пів години потраченого часу (м. Київ).

По-друге, письмові консультації на порядок дорожчі.

По-третє, якщо виходити із реальної цінності (а не ціни) юридичної консультації для клієнтів, то сума в 100 гривень може не враховуватися взагалі. Наприклад, надаємо юридичну консультацію онлайн, в якій роз'яснюємо порядок узаконення самовільного будівництва. При цьому даємо зразок позову та поради по реєстрації рішення суду у відповідних органах та управліннях. Вартість таких послуг досягає тисяч доларів. Адже людина має змогу отримати довгоочікувані документи на будинок.

5. Що дадуть ВАМ онлайн консультації?

Ваші життєві задачі будуть чітко розглянуті з позиції чинного українського законодавства. - відповіді будуть із посиланням на законодавство та з аналітичним роз'ясненням спеціаліста у відповідній галузі права. - відповіді можна роздрукувати та використовувати для захисту прав та інтересів.

PS. Задавайте питання якомога чіткіше та конкретно, щоб запобігти непорозумінням. Правильно задане питання – половина успіху. У разі якщо вам не все зрозуміло в межах заданого запитання – роз'ясніть незрозумілість за електронною адресою, з якої прийде відповідь.

6. Форми оплати:

1. За допомогою Bitcoin


2. На картку "Приват 24" від Приватбанку:
- "Приват 24" гривнева картка № 5457-0822-3202-2439 Приватбанку.
Примітка (Дуже важлива!). Оплатити кошти на картку можна у будь-якому відділенні Приватбанку. При оплаті коштів на вказану вище картку у відділенні Приватбанку перевірте, чи належить вона Майорову В.О. для уникнення непорозумінь. В призначенні платежу вкажіть "ПОПОВНЕННЯ КАРТКОВОГО РАХУНКУ". Після оплати направте ваші запитання на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ОБОВ'ЯЗКОВО вказавши при цьому в назві або темі листа дату оплати та номер квитанції.


2. Безготівковий розрахунок.

Banner - CTA V1

Back to top