Banner - CTA V2

IMG 0170Для України й українців 2018 і 2019 році ознаменувалися захистом прав боржників з одного боку й величезною кількістю оформлених у нотаріусів виконавчих написів - з іншого. Кредитні й позикові організації не бачать сенсу судитися з боржниками: це клопітно, дорого й невигідно, тим більш Верховний суд України на боці дебітора. Нотаріуси, в свою чергу, оформляють виконавчі написи недорого за п'ять-сім днів та мало дбають про долю позичальника.

Чи має банк право звертатися за виконавчим написом нотаріуса?

З точки зору законодавства банк має право оформляти у нотаріуса виконавчий напис. Некоректними є помилки й юридичні огріхи в даному документа, а саме:

1. Нереальний, помилковий, явно завищений, спірний й необ'єктивний борг. Вказану банком суму потрібно позбавити статусу безспірності.
2. Одночасне переслідування боржника і через суд, і через нотаріуса. Суми, що вимагаються в позичальника в цій ситуації можуть відчутно різнитися.
3. Часткове погашення, яке не було зазначено у виконавчому написі нотаріуса.
4. Нарахування відсотків, пені, неустойок після пред'явлення дебіторові претензій (в письмовому вигляді).
5. Позичальник не отримував банківських листів з претензіями кредитної організації.
6. Банк пропустив строки позовної давності за всі кредитні кошти або за їх певну частку.
7. Нарахування відсотків та пені одночасно з судовим процесом.

Як тільки позовна заява дебітора з’являється в канцелярії суду - майно позивача знімається з віртуальних торгів, у відношенні клієнта банку припиняється виконавче переслідування. У разі виграної справи і ануляції напису виконавча діяльність повністю припиняються, а арешти з майна знімаються.

Що ви отримаєте, співпрацюючи з нами:

• Судове оскарження виконавчого напису нотаріуса.
• Використання в вашу користь пропуску банком позовного терміну давнини по кредитах.
• Допомога при написанні позовних заяв, апеляцій та касацій в вищі інстанції.
• Сприяння в проведенні судово-бухгалтерської експертизи. Сума боргу буде перевірятися на правдивість, реальність, об’єктивність та адекватність.
• Зняття арештів, обмежень, обтяжень з майна навіть якщо банк готується до реалізації іпотеки (акцій, предметів старовини, автомобілів) й шукає покупця.

Вимоги адвоката дебітора - визнання виконавчого напису не правовим і нездійсненним. Звертайтеся! За одинадцять років ми допомогли сотням боржників зупинити виконавче переслідування - відстоїмо й ваші права.

Зразок рішення про зняття арешту з майна

arest

Banner - CTA V1

Back to top