снятие ареста с имущества

НАШІ ПОСЛУГИ

1. Арешт майна боржника;
2. Зняття арешту з майна Київ та Київська область;
3. Уникнути арешту майна (іпотека та обтяження);
4. Як накласти арешт, щоб повернути борг за розпискою або договором позики;
5. Накладення арешту та зняття арешту через реєстраторів;
6. Зняття арешту через державну виконавчу службу в м. Києві;
7. Штучний швидкий арешт, для уникнення позасудового стягнення зі сторони банку (договір позики та виконавчий напис);
8. Попередній арешт майна через суд (Київ);
9. Уникнення арешту майна накладеного в межах спеціальної конфіскації;
10. Зняття старих арештів (Київ, Україна);
11. Зняття помилкових арештів та зняття арештів після знищення документів.

В КІНЦІ СТАТТІ ПРИКЛАД 3 РІЗНИХ РІШЕНЬ СУДУ ПРО ЗНЯТТЯ АРЕШТУ З КВАРТИРИ, АВТО ТА НЕРУХОМОСТІ.

Зняття арешту з майна в судовому порядку

Опинившись в рядах боржників, громадянин отримує на руки виконавчий лист. При відмові від добровільної сплати заборгованості, виконавці будуть змушені накласти арешт на майно особи. На жаль, не завжди дії співробітників виконавчої служби можна назвати правомірними. Наприклад, виконавці можуть описати нерухомість громадянина, який не є боржником. У такій ситуації доведеться здійснювати зняття арешту з майна в судовому порядку власними силами або за підтримки адвоката. Щоб оскаржити дії державних виконавців, необхідно детально вивчити процедуру зняття обтяження.

Подати позовну заяву про звільнення майна з-під арешту можуть:


• боржник, який є власником матеріальних благ;
• новий власник нерухомості, транспортних засобів.

Незаконне накладення арешту

Існує безліч ситуацій, коли державними виконавцями накладається арешт у відношенні нерухомого майна фізичної особи з порушенням норм законодавства. Наприклад, співробітник виконавчої служби може застосувати подібні заходи щодо частки нерухомого майна в праві спільної часткової власності, вартість якої не порівнянна з заборгованістю по виконавчому провадженню. Нерідко виконавці грішать тим, що списують кошти в рахунок погашення боргу з банківського рахунку боржника, призначеного для перерахування компенсацій тощо. У подібній ситуації громадянину доведеться подавати позов про зняття арешту і наводити докази неправомірних дій виконавців.

Отже, зняти обтяження з майна можна тільки через суд. Необхідно підготувати грамотне позовну заяву на зняття арешту, щоб відстояти власні права.

Mayorov V1 1 ua

Порядок зняття арешту з майна

У будь-якої особи є право подати заяву про зняття арешту з майна зразок якого можна знайти на нашому сайті. Процедура проводиться відповідно до норм чинного законодавства. Насамперед власник подає позовну заяву про звільнення майна з-під арешту в суд. Крім власника, позов про звільнення майна з-під арешту може подати особа, яка має право на господарське управління даним майном.


Як тільки позовну заяву про звільнення майна з-під арешту готова, громадянин повинен сплатити державне мито.

Вирішуючи питання, як зняти арешт з майна, дуже важливо грамотно скласти позовну заяву. Від того, наскільки детально позивач розкриє в документах всі обставини спірної ситуації, залежить результат справи.

Наочний приклад з практики про зняття арешту з майна

Досвідчені адвокати в своїй практиці часто стикаються з тим, що необхідно подати позовну заяву про звільнення майна з-під арешту усіма законними методами. Одного разу до захисника звернулися батьки молодої людини, який заборгував кредитору пристойну грошову суму. Їхній син повернути борг не зміг. При цьому син проживав з батьками в одній квартирі і був зареєстрований за місцем проживання за цією адресою. Батьки були не в курсі про наявність фінансових проблем у сина, поки до них в гості не завітали державні виконавці. Співробітники виконавчої служби склали докладний перелік майна. У його числі перебували предмети антикваріату, коштовності та інше. За порадою кваліфікованих юристів батьки подали в суд позовну заяву про звільнення майна з-під арешту і довели, що дані предмети були придбані виключно на їх гроші. В даному випадку виконавці за рішенням суду зняли арешт з майна, і під санкціями залишили тільки матеріальні блага безпосереднього боржника.

Ще один поширений варіант, коли необхідна позовна заява на зняття арешту з нерухомого майна, виникає в сімейних парах. Припустимо, чоловік взяв кредит на кругленьку суму після розлучення з дружиною і поділу спільного майна, але борг не виплатив. Через неуважність державних виконавців було накладено і на нерухомість та банківські рахунки дружини без рішення суду.

У рідкісних випадках громадянами подається заява на зняття арешту з майна, що знаходиться в заставі у банку. Розгляд такої справи складно уявити без адвокатів. Фахівці повинні довести в суді, що арешт зачепив інтереси третіх осіб, які не мають відношення до конкретного виконавчого провадження. Як правило, судді задовольняють зняття арешту з майна, що знаходиться в заставі, на першому ж засіданні. Банки зацікавлені в максимально швидкому звільнення майна з-під арешту, оскільки заставне майно забезпечує виконання клієнтом зобов'язань за кредитними договорами.

Найчастіше заяву про зняття арешту з майна розглядається досить довго, тому слід набратися терпіння.

Написання позовної заяви про зняття арешту з майна

За усталеною практикою, позов про зняття арешту з майна подає особа, яка вважає себе власником майна. Відповідачами у справі стають боржник і стягувач за виконавчим провадженням.

Займаючись написанням заяви про зняття арешту з майна, необхідно врахувати кілька нюансів. Стандартне позовну заяву про звільнення майна з-під арешту складається з трьох блоків. Перший з них містить інформацію про спірний предмет і виконавче провадження, через якого необхідна відміна арешту на нерухоме майно. Далі позивач наводить підтвердження того, що спірні матеріальні блага належать саме йому.

В основній частині позовної заяви про звільнення майна з-під арешту громадянин доводить, що предмет спору належить саме йому на праві власності. У деяких випадках державні виконавці допускають в одній справі кілька порушень. Якщо це ваш випадок, то в заяві про зняття арешту з майна необхідно перерахувати всі неправомірні дії виконавців.

При подачі заяви власник може заявити клопотання про приєднання до справи низки документів. Крім різних довідок і чеків, потрібно квитанція про сплату державного мита для звільнення майна з-під арешту. І все ж після задоволення судом позову про виключення майна з-під арешту, громадянину не можна втрачати пильність.

Сьогодні таке поняття як зняття арешту з майна боржника міцно входить в наше повсякденне життя. Необхідно контролювати процес зняття арешту з майна, накладеного судовим приставом.

Коли можливе зняття арешту з майна?

Кваліфіковані юристи заявляють, що звільнення майна з-під арешту може здійснюватися в трьох випадках:
• виникнення суперечок щодо права власності;
• подача заяви на апеляцію;
• повне погашення боргу перед кредитором;
• арешт накладено помилково;
• арешт накладено на заставне майно.

Якщо говорити про суперечки щодо заставленого майна, то вони можуть виникати при некоректному визначенні прав власності на матеріальні блага.

Як уникнути арешту?

Існують законні способи зовсім уникнути арешту майна, адже порядок виконання судового рішення передбачає час на оскарження рішення та подачу зустрічного позову. Громадянин має право скористатися одним з трьох інструментів:
• розстрочка виплат за виконавчим листом;
• відстрочка від реалізації судового рішення;
• до накладення арешту завести майно в іпотеку своїм родичам.

Як правило, приклад заяви про звільнення майна з-під арешту і зразок позову про надання розстрочки платежів можна знайти в канцелярії суду. Важливо розуміти, що зняти арешт, накладений судом, і отримати індивідуальні умови повернення боргу може тільки той громадянин, який може довести своє важке матеріальне становище.


Домогтися звільнення майна з-під арешту та виключення матеріальних цінностей з опису може боржник, який був скорочений з основного місця роботи, отримав інвалідність, зіткнувся з іншими життєвими труднощами і може документально підтвердити це. Щоб зроботи розстрочку/відстрочку рішення суду, до суду необхідно надати:


• виписки з будинкової книги за місцем реєстрації про склад сім'ї;
• довідку з ДАІ про відсутність транспортних засобів, зареєстрованих на боржника;
• довідку про заробітну плату з місця працевлаштування;
• копію або оригінал трудової книжки.

Якщо накладено арешт на ваше майно і ви губитеся в здогадах, що робити, краще всього проконсультуватися з юристом і намітити найбільш вигідну для вас позицію для відстоювання в суді.

ЯК СПИСАТИ ВСІ БОРГИ, КРЕДИТИ ТА ШТРАФИ? - ЧИТАЙТЕ НА НАШОМУ НОВОМУ САЙТІ (БАНКРУТСТВО ФІЗИЧНИХ ОСІБ)

ЗРАЗОК РІШЕННЯ СУДУ ПРО ЗНЯТТЯ АРЕШТУ З ЧАСТИНИ КВАРТИРИ

снятие ареста с имущества пример заявления

ЗРАЗОК РІШЕННЯ СУДУ ПРО ЗНЯТТЯ АРЕШТУ З НЕЖИТЛОВОЇ НЕРУХОМОСТІ

3

ЗРАЗОК РІШЕННЯ СУДУ ПРО ЗНЯТТЯ АРЕШТУ З АВТО

arest avto

Back to top