Хто такі колектори «ІНВЕСТ-КРЕДО»

ТОВ ФК «ІНВЕСТ-КРЕДО» - фінансова компанія з Києва. Його статутний капітал становить 7,8 млн грн. і спеціалізується на фінансових послугах: кредитування, фінансовий лізинг тощо.
Колектори працюють по всій Україні та скуповують валютні кредити, які забезпечені іпотекою та заставою авто. Вони купили валютні портфелі у таких банків, як Надра, Дельта з величезним дисконтом. Наприклад, кредитний портфель банку «Надра» вартістю 26,4 млрд грн був проданий всього за 178,9 млн грн, тобто за 0,7% початкової оцінки.
Крім того, «ІНВЕСТ-КРЕДО» скуповує портфелі у таких колекторів: «Женева», «Фактор плюс», «Фінтайм», «ФК Довіра та гарантія», «Вердикт-Капітал», «Веста», «Кредит-капітал», « Укрборг ». 

Продаж кредитів Альфа-банк на колекторів «ІНВЕСТ-КРЕДО»

Альфа-банк згортає реєстрацію предмета іпотеки на баланс та проводить скорочення співробітників. Залишки по проблемним валютними кредитами планують після березня 2021 року продати колекторам «Інвест-Кредо», «Женева», «Фактор плюс», «Вердикт-Капітал», «Веста», але поки розглядають, що найбільший кредитний портфель продадуть «ІНВЕСТ-КРЕДО». На даний момент активно намагаються підготувати таку угоду.

Як домовлятися з колекторами «ІНВЕСТ-КРЕДО»

На розмір дисконту впливають наступні фактор:
1. Мораторій на стягнення на предмет іпотеки;
2. Наявність зареєстрованих неповнолітніх в квартирі;
3. Наявність арештів на квартиру;
4. Пропуск колекторами строку позовної давності;
5. Заборона на нарахування відсотків та неустойки.

 

Алгоритм, як правильно вести діалог з колекторами

 

 

Як діють колектори «ІНВЕСТ-КРЕДО»

Насамперед, «ІНВЕСТ-КРЕДО» почне розсилати письмові повідомлення про відступлення прав вимог позичальникам Альфа-банку, якій повідомляють позичальників про те, що відбулася зміна кредитора і позичальник зобов'язаний оплачувати за новими реквізитами для здійснення погашення кредиту.
Другим етапом - це заміна стягувача у виконавчому провадженні та в діючих судових процесах. Заміна стягувача у виконавчому провадженні відбувається через суд.
Третій етап - переговори з боржником про погашення кредиту з дисконтом, зі списанням залишку та зняттям іпотеки.
Четвертий етап - це оформлення права власності на «ІНВЕСТ-КРЕДО», в разі, якщо переговори з позичальником не дали позитивного результату. Це називається позасудовий порядок стягнення на предмет іпотеки (ст. 37 ЗУ «Про іпотеку»). В такому випадку, борг по кредиту повністю списується, але виникає податок на прощену частина кредиту. Виконавче провадження закривається, але відбувається стягнення на суму виконавчого збору (10 відсотків). Що б скасувати виконавчий збір, необхідно визнати виконавчий документ таким, що не підлягає виконанню (приклад рішення в кінці статті).
Позичальник може скасувати таку перереєстрацію права власності на колекторів через суд. Наша компанія має позитивний досвід скасування такої перереєстрації (рішення суду додається).

 

Приклад рішення суду з колекторами «ІНВЕСТ-КРЕДО»

vechera final

InvestKredo

 

Зразок заяви про усунення недоліків в суді (суд з Інвест-Кредо)

До Голосіївського районного суду м. Києва
Адреса: вулиця Полковника Потєхіна, 14А, Київ, 03127
_

Позивач: _________
Адреса: _________
ІПН:_________

Відповідач: ТОВ “ІНВЕСТ-КРЕДО”
____________

Справа: ___________

Клопотання

про усунення недоліків

На підставі ухвали направляємо позовну заяву в новій редакції з усуненими недоліками. Окремо звертаємо увагу, якщо оригінали не знаходяться у Позивача, відповідно до ЦПКУ, останній їх не завіряє. Всі оригінали знаходяться в суді першій інстанції. Крім цього, до позовної заяви долучені ті докази, які є в наявності, а відсутність окремих доказів не веде до повернення позовної заяви, оскільки це є обмеження доступу до правосуддя.
Ухвала отримана 22.03.2021 року

На підставі викладеного та керуючись ЦПКУ

ПРОШУ:

1. Долучити позовну заяву в новій редакції з додатковими додатками до справи;
Додаток:
1. Позовна заява в новій редакції з додатками.

_________ 27.03.2021

 

 

Banner - CTA V1

Back to top