Banner - CTA V2

«Родовід банк» відступив права вимоги по валютному кредиту на користь ТОВ "Інвест- кредо"
На початку жовтня 2020 року колекторська компанія «Інвест-кредо» (Код ЄДРПОУ 39761587) заплатила за кредитний ПУЛ «Родовід Банку» та стала власником валютних кредитів.

Даний кредитний портфель, складається з прав вимоги за кредитними договорами забезпеченими іпотекою, договорів, забезпечених транспортними засобами, а також беззаставні кредити

В аукціоні також брали участь «Фінмарк», «Інвест-Кредо», «Женева», «Фактор плюс», «Фінтайм»

З нашими реально виграними судовими справами (з відсканованими рішеннями суду), ви можете ознайомитись за посиланням: Виграні справи

Як працюють колектори?

Колектор - це фінансова компанія, яка викупила валютний кредит на аукціоні і стала новим кредитором, після чого почала вживати заходів, спрямовані на його повернення. У більшості випадків цим заходи поза законом, оскільки пройшла позовна давність за кредитом і колектори не мають право нараховувати відсотки та неустойку після дати повернення кредиту.
Перше, що повинен зробити боржник при зверненні колекторів ТОВ «Інвест-кредо» - вимагати від них підтвердження своїх повноважень та надання документів, на підставі яких вони діють.

Наступним дією боржника повинна бути перевірка розмірів кредитної заборгованості.

 

Як правильно вести переговори з колекторами "Інвест-кредо"

 

Banner V1

Як захиститися від колекторської компанії ТОВ «Інвест-кредо»?

Є кілька варіантів, але один з варіантів, якщо у вас суд з банком або колекторами - це призначити бухгалтерську експертизу на предмет правильності нарахування відсотків і неустойки.

Приклад судово-бухгалтерської експертизи в суді та правильні питання для експертизи, в тому числі для колекторів ТОВ «ФК Фінєвровектор», ТОВ «ФК Сіагал», ТОВ «ФК Оріон»

volohin

Колектори матеріально зацікавлені в поверненні боргу і чим більше вони отримають від Вас грошей, тим більше їх гонорар. Найчастіше, всі запевнення про списання частини боргу - не відповідають дійсності. Після призначення експертизи, Інвест-кредо погодилось на дисконт в 50 відсотків від ринкової вартості квартири. Кредит закрили!

Хто контролює ІНВЕСТ-КРЕДО?

Повна назва: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ ІНВЕСТ-КРЕДО", Адреса: 01054, м.Київ, Шевченківський район вулиці Ярославів Вал д. 13/2 ЛІТЕРА "Б", Дата заснування: 23.04.2015, код ЄДРПОУ: 39761587

директор: Науменко Дмитро Олександрович, стан: зареєстровано

Статутний капітал, 5,000,000 ₴

Основний вид діяльності: 64.99 Надання інших фінансових послуг (крім страхування), н. в. і. в.

Власники на 23 липня 2020

Товариство з обмеженою відповідальністю "Кредокапіталінвест"

Борисенко Людмила Олександрівна

Акціонерне Товариство "Закритий Недиверсифікований Венчурний Корпоративний Інвестиційний Фонд" Монтана "

Засновник, 500000 ₴ (10%)

Кінцевий Бенефіціарний Власник (Контролер) - Пархоменко Олександр Олександрович.

Щоб уникнути виниклих непорозумінь щодо повернення кредитів, у зв'язку з примусовим переведенням клієнтів «Родовід Банк» в ТОВ «Інвест-кредо», а також визначення розміру дисконту просимо позичальників та поручителів зв'язатися по телефону 063-595-87-10

Наші адвокати зможуть проаналізувати вашу справу та спрогнозувати ймовірний дисконт (відступні), за які «Інвест-кредо» зможуть продати вам ваш кредит.

Колектори, по яким ми закривали кредит: ТОВ «Марше дніпро», ТОВ «Ріо фін»

Справка для заемщика на примере коллекторов ИНВЕСТ КРЕДО

InvestKredo

В ипотеке находится квартира (100 кв.м.), приблизительной стоимостью 80 000 - 90 000 дол. на 2020 год. Общая кредитная задолженность составляет примерно 5 млн. грн. В квартире прописаны несовершеннолетние, квартира находится под арестом (это наш контролируемый арест), и квартира подпадает под мораторий на взыскание.

Для ИНВЕСТ-КРЕДО важна стоимость ипотеки. Общий размер кредита не важен, но система учета учитывает эти данные для внутренней информации.

Мораторий на взыскание - коллекторы считают, что мораторий не действует, поскольку заемщик имеет в собственности домовладение (залог банк "Надра"), но по закону, мораторий действует, поскольку указанное домовладение - это дачный дом, который не пригоден к проживанию.

Инвест-кредо в 2017 году сделал исполнительную надпись нотариуса. Мы ее обжаловали и остановили взыскания. В настоящее время, дело в Верховном Суде. Кроме того, банк подал иск о взыскании на предмет ипотеки, но в настоящее время судебное производство закрыто.

Коллекторы могут сделать регистрацию ипотеки и поставить квартиру на баланс (ст. 37 ЗУ "Об ипотеке", внесудебный порядок взыскания). В настоящее время коллекторы этого не сделал, поскольку мы запустили "добровольный" продажа квартиры, и коллекторы пока не делает эту процедуру.

Коллекторы хотят получить стоимость квартиры и готов дать дисконт максимум 30 процентов со списанием всего кредита. Мы считаем, что Инвест-Кредо согласится на увеличенный дисконт.

 

 

 

Banner - CTA V1

Back to top