Banner - CTA V2

IMG 7157Адвокат Майоров Василь надає всебічну допомогу в області сімейного права і має величезний досвід з вирішення спорів про стягнення аліментів, поділу спільного майна в суді, поділу бізнесу та боргів (кредитів) та іншого.

Керуючись досвідом, адвокат, проведе переговори або проконсультує довірителя з питань сімейного права, що, можливо допоможе виключити емоційну складову, домовиться, холоднокровно розробити план дій в виниклих суперечностей між подружжям.

Статті на тему сімейного права, послуги адвоката по сімейних справах:
Як не дати повісити на себе штучний борг при поділі майна подружжя?

Так для чого ж потрібні адвокати по сімейних справах?

Трапляється, що подружжю доводиться вирішувати не тільки дрібні побутові труднощі, а й серйозні юридичні проблеми. Розлучення, розділ майна, питання спадщини - в подібних ситуаціях хороший адвокат у сімейних справах просто незамінний. Посудіть самі: під час шлюборозлучного процесу або після втрати близького родича Вам навряд чи захочеться обтяжувати себе зайвими проблемами - досить і особистих переживань; а якщо у Вас буде сімейний адвокат, він зможе взяти на себе вирішення всіх юридичних питань.

Таким чином, послуги сімейного адвоката - це не непотрібна розкіш, а спосіб захистити себе від стресів. Тим більше, що в деяких питаннях грамотна юридична допомога просто необхідна: наприклад, при вирішенні питання про те, з ким залишаться діти після розлучення. Якщо батьки не мають єдиної точки зору з даної проблеми, без сприяння юриста її не вирішити.

Є питання до адвоката по сімейних справах?

Mayorov V1 1 ua

Послуги адвоката по сімейних справах затребувані, і тоді, коли члени сім'ї не можуть самостійно врегулювати конфлікт, пов'язаний з особистими або майновими правовідносинами. Якщо конфліктна ситуація ускладнюється і набуває незворотного характеру, незамінним помічником може стати сімейний адвокат, (адвокат по сімейних справах в Києві) який грамотно і в доступній формі пояснить своєму довірителю, варіанти шляхів, які існують для вирішення спорів в конкретній ситуації. Професійний адвокат по сімейних справах як правило завжди прагне створити умови для мирного врегулювання питань між подружжям і членами сім'ї, і тільки при неможливості компромісного вирішення спірної ситуації справа передається до суду.
Сімейні суперечки мають свою чітко визначену специфіку - в цих справах часто можна спостерігати прояв емоцій, страждання і нестриманості людей, які тривалий час жили разом. Розлучення, розділ майна, спори про дітей, стягнення аліментів на утримання чоловіка - є важкими моральні випробуваннями для обох сторін, і сімейний адвокат в більшості випадків надає не тільки юридичну, адвокатську але також і психологічну допомогу.

Розлучення (розірвання шлюбу, адвокат по розлученню), розділ майна, аліменти в Києві, - ми так давно працюємо за цими напрямками в Києві та Київській області, що знаємо все, що стосується розлучення і сімейних спорів. Як вести розлучення або розділ майна максимально швидко або навпаки, затягнути розділ майна. Розділ майна при розлученні. Коли починати розлучення або розділ майна, як мінімізувати ризики при розділі майна. Всі Ваші турботи бере на себе адвокат. Сімейний адвокат виконує всю правову і технічну роботу до по справі кінця. З Вашою справою буде працювати досвідчений адвокат, досвід якого в області судового представництва становить понад 10 років.

Послуги сімейного адвоката:
- Розірвання шлюбу в суді (розлучення);
- Визнання шлюбу недійсним;
- Поділ майна подружжя, в тому числі з відступленням від принципу рівності часток подружжя;
- Зміна шлюбного договору;
- Розірвання шлюбного договору;
- Визнання недійсним шлюбного договору;
- Встановлення батьківства;
- Оспорювання батьківства (материнства);
- Спори, пов'язані з вихованням дитини, в тому числі:
- Спори про місце проживання дитини при роздільному проживанні батьків;
- Щодо здійснення батьківських прав батьком, які проживають окремо від дитини;
- Про усунення перешкод до спілкування з дитиною його близьких родичів;
- Про повернення батькам дитини, утримуваного не на підставі закону чи судового рішення;
- Про повернення опікунам (піклувальникам) підопічного від будь-яких осіб, що утримують у себе дитину без законних підстав;
- Про повернення приймального батькові дитини, утримуваного іншими особами не на підставі закону чи судового рішення;
- Про позбавлення батьківських прав;
- Про відновлення в батьківських правах;
- Про обмеження батьківських прав;
- Про скасування обмеження батьківських прав;
- Стягнення аліментів;
- Стягнення аліментів на утримання неповнолітніх дітей у відсотках від усіх видів доходів (у тому числі від одержуваних їм дивідендів);
- Стягнення аліментів на утримання дітей у твердій грошовій сумі;
- Стягнення аліментів на утримання непрацездатних членів сім'ї, батьків, чоловіка;
- Зменшення розміру та звільнення від сплати стягуваних аліментів.
- Справи про усиновлення (удочеріння) дітей;
- Про визнання громадянина безвісно відсутнім або про оголошення громадянина померлим;
- Про обмеження дієздатності громадянина, який внаслідок зловживання спиртними напоями або наркотичними засобами ставить свою сім'ю в тяжке матеріальне становище;
- Справи про встановлення фактів, що мають юридичне значення, таких як:
- Факту родинних відносин,
- Факту перебування на утриманні громадянина;
- Факту реєстрації народження, усиновлення (удочеріння), шлюбу, розірвання шлюбу, смерті;
- Факту визнання батьківства; факту смерті в певний час і за певних обставин у разі відмови органів реєстрації актів громадянського стану в реєстрації смерті;
- Інших фактів, що мають юридичне значення.

Яке майно не ділиться при розлученні (відеоконсультація адвоката)

Зразок рішення суду про розподіл майна

rudenko

Banner - CTA V1

Back to top