Banner - CTA V2

Чоловіку (дружині) нічого не залишилося у спадок. Що робити?choloviku abo drujini nichogo ne zalysykos u spadok


Далеко не найкраща ситуація. Може виникнути тільки тоді, коли хтось із подружжя заповітом усе майно передав іншим родичам, а жінку забув. Неприємно, але потрібно щось робити.
Шансів небагато, але вони є.


Отож, шанс перший – якщо ви являєтеся непрацездатною (пенсіонером, інвалідом тощо), то вам положено певна обов’язкова частка. Як її визначити ви можете дізнатися тут.Шанс другий. Хоча невеликий. Домовитися із спадкоємцями, щоб вони відмовилися від частини спадщини на вашу користь. Дієвий спосіб тільки у тому випадку, якщо ви у хороших стосунках із родичами.

 


Шанс третій. Якщо чоловік (дружина) заповідає все майно іншим, а воно було придбано під час шлюбу. В такому випадку потрібно подавати в суд позов про визнання права власності на частину спільного сумісного майна. Це буде робити ваш юрист.


Шанс четвертий. Скасувати через суд заповіт. Це вам дає можливість спадкувати за законом. А в цьому випадку ви в першій черзі спадкування. Тобто, вам найпершій (найпершому) буде виділятися майно.


Оце і всі можливі шляхи отримати хоч частину майна у спадок, якщо ваш життєвий супутник забув про вас у заповіті. В будь-якому випадку, виберіть грамотного юриста, розкажіть йому про оці шанси й формуйте разом із ним стратегію поведінки.

Banner - CTA V1

Back to top