Оскільки ви зараз знаходитеся на даній сторінці, то справедливо буде припустити, що шукаєте відповіді на деякі запитання.

Нижче ми спробуємо надати відповіді на декотрі із них. У випадку, якщо відповіді ви все-таки не знайдете, то можете задати свої запитання на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Що включає в себе послуга "Складання процесуальних документів"?

Фактично це процес по підготовці юридичних документів для виконання конкретних завдань. Простіше – у вас виникла необхідність звернутися із офіційним документом до державного органу. Або у вас є потреба підготовити договір поставки. Ви надаєте нам необхідні документи, формуєте завдання і платите гроші. А ми підводимо документи до стадії повної готовності й направляємо вам по електронній пошті.

Основні види документів, які ми готуємо: позовні заяви, договори, заяви, звернення, клопотання, довідки, статути, заперечення, апеляційні та касаційні скарги, тощо.

Чому саме ми?

- Складати процесуальні документи будуть найкращі випускники найкращих юридичних ВУЗів України (Національна юридична академія імені Ярослава Мудрого – м. Харків, Східно-Європейський університет економіки та менеджменту – м. Черкаси, Харківський національний університет МВС України). Конкретні документи будуть розподілятися між спеціалістами у відповідній галузі права.

- Документи для підготовки будуть надаватися виключно юристам та адвокатам із серйозним практичним досвідом.

- Наші процесуальні документи визнано споживачами – кожного дня сотні відвідувачів сайту http://pravo-porada.com.ua/ користуються нашими авторськими зразками документів.

- Індивідуальний підхід. Кожен документ буде підготовлений враховуючи ваші побажання та конкретну ситуацію. Після того, як він буде готовий та після перевірки вами – можливі коригування з нашої сторони.

Що дасть вам особисто співпраця із нами стосовно послуги "Складання процесуальних документів"?

- Спокій. Абсолютний спокій. Ви формулюєте завдання, вказуєте який саме документ вам потрібен і лягаєте спати. Протягом обговореного строку працюємо ми.

- Впевненість у тому, що завдання буде виконано у точності до ваших побажань. Будемо переробляти до тих пір, поки не знайдемо той варіант, який повністю вас влаштує.

Яка ціна послуги?

Від 200 гривень (найпростіші документи, наприклад, заява про розлучення) до 1900 гривень (найскладніші документи, наприклад, цивільний позов для потерпілого в кримінальній справі).

Дорого це чи дешево?

Спробуйте обдумати самі. Для роздумів надаю декілька цікавих фактів, стосовно формування ціни на дану послугу. Ці факти можна легко перевірити за допомогою телефонного дзвінка до найближчого адвоката або за допомогою пошуку схожих цін в інтернеті.

У ціну наших послуг по складанню документів не потрібно буде включати:

- оренду приміщення в діловому районі міста (оскільки ми спілкуємося в онлайні, то для цього нам потрібна тільки електронна адреса). Розцінки для клієнтів, які приходять до нас за підготовкою процесуальних документів у кабінет на порядок вищі;

- канц. товари, оскільки ми передаємо вам документи в електронному виді. А ви самі їх роздруковуєте.

- зарплату секретаря. Роль секретаря виконує даний сайт. На нього ми витрачаємо близько 800 гривень в місяць. Ви будете спілкуватися безпосередньо із спеціалістом у вашій галузі.

Фактично ви оплачуєте тільки час адвоката.

В будь-якому випадку ціни будуть індивідуальні й залежатимуть від:

- складності завдання (у випадку надмірної складності завдання крім основної плати за документ – додатково оплачується 50 гривень за вивчення спеціального законодавства, що стосується вашого питання).

- потраченого часу. Оцінюється приблизний час, який буде потрачено на завдання. В розрахунок береться 100-300 гривень за одну годину роботи.

- терміновості. Стандартний період виконання завдання з моменту оплати – 24 години. Якщо документ потрібно протягом 12-ти годин – доплата 50 процентів від загальної суми. Якщо потрібно протягом 6-ти годин – доплата 100 процентів.

Як виглядатиме наша співпраця?

1. Ви формулюєте завдання, вказуєте який документ потрібно підготовити.

2. Ви надаєте всі необхідні матеріали.

3. У випадку терміновості – вказуєте час, до якого потрібно підготовити документ.

4. Ми формулюємо ціну за послугу.

5. Ви оплачуєте послугу.

6. Після отримання коштів ми готуємо документ за вашим замовленням.

7. У випадку необхідності коригуємо документ після ваших зауважень.

Які форми оплати?

1. За допомогою Bitcoin

2. На картку "Приват 24" від Приватбанку:

- "Приват 24" гривнева картка № 5457-0822-3202-2439 Приватбанку.

Примітка (Дуже важлива!). Оплатити кошти на картку можна у будь-якому відділенні Приватбанку. При оплаті коштів на вказану вище картку у відділенні Приватбанку перевірте, чи належить вона Майорову В.О. для уникнення непорозумінь. В призначенні платежу вкажіть "ПОПОВНЕННЯ КАРТКОВОГО РАХУНКУ". Після оплати направте ваші запитання на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ОБОВ'ЯЗКОВО вказавши при цьому в назві або темі листа дату оплати та номер квитанції.

2. Безготівковий розрахунок.

Banner - CTA V1

Back to top