ОГОЛОШЕННЯ

 

04.10.2006 о 15 год. ЗО хв. у кабінеті українознавства Інституту економіки і права (аудиторія 215) відбудеться засідання літературного гуртка.

Запрошуються всі студенти, яким не байдужа доля української мови.

Староста гуртка                                       К.Б. Олійник

Примітка до Оголошення:

Оголошення - це інформаційний документ, в якому подається інформація, адресована певному колу зацікавлених осіб. Мета - інформувати про різні події життя особи: навчання, роботу, обмін чи продаж квартири, різні культурно-громадські та наукові заходи. Оголошення подаються на сторінках газет, журналів та окремих афішах. Залежно від характеру оголошення, в ньому зазначаються організатори певних заходів, час і місце їхнього проведення, умови входу (платні, безплатні).

За змістом оголошення поділяються на два види:

1) оголошення про будь-яку подію;

2) оголошення про потребу в послугах.
Оголошення, в якому інформується про певну подію, має такі реквізити:

— назва виду документа (оголошення),

— текст, що містить дату, місце проведення заходу (події), організатора, зміст події та умови;

— підпис (назва установи чи колегіального органу, прізвище або посада особи, яка дає оголошення) - у разі потреби.

Оголошення про потребу в послугах або можливість їх надання містить такі реквізити:

— назва виду документа (оголошення),

— заголовок,

— текст,

— адреса автора оголошення.

Назва оголошення пишеться посередині рядка великими літерами (14 кегль) і виділяється напівжирним шрифтом. Тексти оголошень можуть бути різними за обсягом.

З нашими реально виграними судовими справами (з відсканованими рішеннями суду), ви можете ознайомитись за посиланням: Виграні справи

Mayorov V1 1 ua

Оголошення - це короткий текст, який призначений для розміщення в публічних місцях з метою привернення уваги до певної події, товару, послуги або іншої інформації. Його складання вимагає від автора дотримання певних правил та рекомендацій.

Основні правила складання оголошення:

Заголовок. Заголовок повинен бути коротким, яскравим та лаконічним, щоб привернути увагу читачів.

Текст оголошення. Текст оголошення повинен бути коротким, не більше ніж 2-3 реченнями, з короткими та зрозумілими фразами. В ньому слід чітко вказати мету оголошення та що саме пропонується.

Контактна інформація. У кінці оголошення слід вказати контактну інформацію для зв'язку з автором, таку як телефон або електронна адреса.

Форматування та стиль. Оголошення повинно мати чітку структуру та форматування, таке як використання великих літер у заголовку, жирного шрифту для виділення важливих фраз та контактної інформації. Стиль оголошення повинен бути лаконічним та зрозумілим.

Відповідність місцю розміщення. Оголошення повинно відповідати місцю його розміщення. Наприклад, оголошення про рекламу товарів для дітей повинно бути розміщене у дитячих закладах або на дитячих майданчиках.

Дотримуючись цих правил, автор може створити ефективне оголошення, яке зможе привернути увагу читачів та досягти своєї мети.

Banner - CTA V1

Back to top