Зняття арешту з майна в м. Києві (застарілий арешт)
Перед тим, як подати позов про зняття арешту з майна, необхідно формально подати заяву до виконавчої служби про зняття арешту та отримати відмову. Така відмова необхідна суду, як доказ того, що позивач самостійно звертався до виконавчої служби та отримав відмову зняти арешт.
Після отримання відповіді-відмови, необхідно подати позов до суду про зняття арешту до суду та прикласти відповідь виконавчої служби!
Як правило, за новим процесуальним кодексом такі справи розглядаються на протязі 2-3 місяців. Отримавши рішення суду про зняття арешту яке вступило в силу, а як правило апеляцію ніхто не подає, виконавча служба або реєстратор знімає арешт. Зверніть увагу, що необхідно отримати рішення суду про зняття арешту саме з відміткою про те, що рішення вступило в силу!
Юридичні послуги з приводу зняття арешту з майна Київ, Україна:
1. Арешт майна боржника;
2. Зняття арешту з майна Київ та Київська область;
3. Уникнути арешту майна (іпотека та обтяження);
4. Як накласти арешт, щоб повернути борг за розпискою або договором позики;
5. Накладення арешту та зняття арешту через реєстраторів;
6. Зняття арешту через державну виконавчу службу в м. Києві;
7. Штучний швидкий арешт, для уникнення позасудового стягнення зі сторони банку (договір позики та виконавчий напис);
8. Попередній арешт майна через суд (Київ);
9. Уникнення арешту майна накладеного в межах спеціальної конфіскації;
10. Зняття старих арештів (Київ, Україна);
11. Зняття помилкових арештів та зняття арештів після знищення документів.
Телефон: 073-073-60-60
Зразок заяви про зняття арешту перед тим, як подати відповідний позов до суду
Оболонський районний відділ ДВС м. Києва
Адреса: 04201, м. Київ, вул. Полярна, 13-А
Заявник: _____________________
Адреса для направлення кореспонденції:
01001, м. Київ, вул. В. Житомирська, 15-Б
Представник: Майоров Василь Олександрович
Адреса: 01001, м. Київ, вул. В. Житомирська, 15-Б
Заява
про зняття арешту з майна
Оболонським районним відділом Державної виконавчої служби міста Києва в рамках невідомого нам виконавчого провадження було винесено постанову про арешт майна боржника №______ від 27.10.2004 року.
Згідно вказаної постанови було накладено арешт на все майно, що належить гр. ПІП, _________ року народження, паспорт серії СО №_______, виданий _______ року Мінським РУ ГУ МВС України в місті Києві, ідентифікаційний код _______.
Згідно інформаційної довідки з державного реєстру речових прав на нерухоме майно міститься запис про обтяження за №______ від 29.10.2004 року на підставі постанови №______ від 27.10.2004 року Оболонського районного відділу державної виконавчої служби міста Києва та Одинадцятою київською державною нотаріальною конторою внесено обтяження у вигляді арешту нерухомого майна, невизначене майно, все майно. Обтяження у вигляді арешту майна, яке належить гр.. ______на праві власності, створює перешкоди у здійсненні права володіти користуватися та розпоряджатися майбутнім майном, яке він хоче придбати.
Відповідно до Порядку роботи з документами в органах державної виконавчої служби, затвердженого наказом №2274/5 від 25.12.2008 р. Міністерством юстиції України, строк зберігання переданих до архіву виконавчих проваджень та здавальних описів становить три роки, після чого вони підлягають знищенню (п.9.10).
Розуміючи той факт, що виконавча справа уже знищена, у зв’язку з тим, що закінчився термін зберігання, а також враховуючи те, що встановити підстави накладання арешту не виявляється можливим, оскільки виконавчі провадження та журнали реєстрації виконавчих проваджень, на даний час знищені, враховуючи те, що вказані заборони були внесені до реєстру в 2005 році, а також гр. __________ не має можливості із-за відсутності будь-якої інформації погасити заборгованість, існує необхідність скасувати заборону відчуження об'єкту нерухомого майна, реєстраційний номер обтяження №________ від 29.10.2004 року на підставі постанови №___________ від 27.10.2004 року Оболонського районного відділу державної виконавчої служби міста Києва внесені реєстратором Одинадцятою київською державною нотаріальною конторою, у вигляді арешту нерухомого майна (невизначене майно, все майно).
Для з’ясування всіх деталей та матеріалів справи, було вчинено запити до Одинадцятої київської державної нотаріальної контори та до Відділу ДВС Оболонського районного управління юстиції у місті Києві, проте, будь-яка інформація та матеріали по даній справі відсутні.
Тому, на підставі вищезазначеного,-
ПРОШУ:
1.Зняти арешт з майна з гр..____________, 28.02.______ року народження, паспорт серії СО №_________, виданий 17.08.______ року Мінським РУ ГУ МВС України в місті Києві, ідентифікаційний код __________, що було винесено на підставі постанови про арешт майна боржника та оголошення заборони на його відчуження №_______ від 27.10.2004 року.
Додатки:
1. Копія Свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю;
2. Завірена копія ордеру Серія КВ №25565
3. Договір про надання правової допомоги від 13.12.2017 року.
Представник
Адвокат Майоров В.О. _____________________ «23» грудня 2017 р.
Зразок рішення про зняття арешту з майна