ДО ______________________________

Громадянка України: _________________________________

________________________________

Особа, яка вчиняє злочин (кримінальне правопорушення):

Фізично особа _________________

Паспорт ______________________

Заява

про кримінальне правопорушення (злочин)

адвокат для суда

 

       Фізичною особою _________________ було вчинено суспільно небезпечні дії, які складають склад злочину (кримінального правопорушення), який передбачений ч.3 ст. 358 ККУ відповідно до якої підроблення посвідчення або іншого офіційного документа, який видається чи посвідчується підприємством, установою, організацією, громадянином-підприємцем, нотаріусом, державним реєстратором, суб’єктом державної реєстрації прав, особою, яка уповноважена на виконання функцій держави щодо реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, державним виконавцем, приватним виконавцем, аудитором чи іншою особою, яка має право видавати чи посвідчувати такі документи.

     Обгрунтування тієї обставини, що посадовими особами ПАТ “__________” в особі директора _________  та фізичною особою ___________ був укладений договір про ________________ (надалі – Договір на Твір), під яких розуміється креслення оригінального об’єкту _______________. Договір на Твір був датований 01 вересня 2011 року, а насправді він був укладений в  2017 р. з метою завідомо штучного формування кредиторської заборгованості, шляхом  подання заяви кредитора _________ на суму 8 523 781 грн, 60 коп, (з яких 6 800 000 кредиторські вимоги згідно Договору про Твір)  до Господарського суду м. Києва по справі №___________ про визнання боржника банкрутом в процесі відкриття ліквідаційної процедури  ПАТ “_____________”, номер публікації _____.

    03.09.2015 року на сайті Вищого господарського суду України було оприлюднено оголошення про порушення  справи про банкрутство  процедури  ПАТ ___________”, номер публікації _____.

    08.09.2017 року на сайті Вищого господарського суду України було оприлюднено оголошення про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної ПАТ “___________”, номер публікації _____.

   Відповідно до ст. 38 Закону України “ Про відновлення платоспроможності боржника  або визнання його банкрутом” вимоги за зобов’язаннями боржника, визнаного банкрутом, що виникли під час проведення процедур банкрутства, можуть пред’являтися тільки в межах ліквідаційної процедури протягом двох місяців з дня офіційного оприлюднення повідомлення про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури.

 07 листопада 2017 року, розуміючи необхідність отримати  більшість у комітеті кредиторів, ______ використала завідомо підроблений документ, шляхом подачи Заяви кредитора (Заява додається) до Господарського суду м.Києва з кредиторськими вимогами, які виникли на підставі Договору на Твір на загальну суму 8 523 781 грн, 60 коп, (з яких 6 800 000 кредиторські вимоги згідно Договору про Твір), чим вчинила суспільно небезпечні дії, які створюють склад злочину, передбачений ч.4 ст. 358 ККУ (використання завідомо підробленого документа).

Таким чином, _________- своїми умисними діями, які виразились у складанні  завідомо підробленого документу (Договір про Твір) та використанні завідомо підробленого документу, який посвідчує певні факти, що мають юридичне значення  та надають певні права, вчинила  кримінальне правопорушення, передбачене ч.3 ст. 358 ККУ та ч.4 ст. 358 ККУ.

Підроблення  Договору на Твір з метою використання його надалі для незаконного та безоплатного заволодіння грошовими коштами в процедурі ліквідації ПАТ “__________”, шляхом отримання грошових коштів від реалізації майна ПАТ “___________” слід кваліфікувати за сукупністю злочинів - за ч. 1 ст. 358 і за ч. 1 ст. 14, ч.4 ст. 190 ККУ як готування до шахрайства за обтяжуючих обставин.

На підставі вищезазначеного,

ПРОШУ:

1. Внести до Єдиного державного реєстру досудових розслідувань відомості про вчинення фізичною особою ____________- злочину  (кримінального правопорушення) передбаченого ч.3 та ч.4 ст 358 ККУ і за ч. 1 ст. 14, ч.4 ст. 190 ККУ розпочати досудове розслідування.

2. Провести судову-технічну експертизу Договору на Твір та поставити наступні питання експерту:

- Чи створений договір про передачу виключних майнових прав інтелектуальної власності  на Твір у вказану дату на договорі (01 вересня 2011 року)?

- В який проміжок часу був створений договір про передачу виключних майнових прав інтелектуальної власності  на Твір?

Додатки:

  1. 1. Копія заяви з додатками;

_________                                     ________________                  «__»_______2018р.

 

 

      

Back to top