в.о. Начальника Головного

управління ДПС в ________

Щодо виключення підприємства
з переліку ризикових

Шановний ¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬______!

ТОВ «_____» (ЄДРПОУ ____) (надалі – Товариство) просить Вас розглянути питання щодо виключення Товариства з числа «ризикових» підприємств, позаяк Товариство таким не являється та проводить свою діяльність прозоро, відкрито, з повним та достовірним відображенням здійснених господарських операцій в реєстрах бухгалтерського обліку та в податковій звітності. Сплата всіх належних податкових та неподаткових платежів до бюджету здійснюється вчасно та у повному обсязі.

Товариство з 01.05.2021 року зареєстроване платником ПДВ, перебуває на обліку в органах фіскальної служби з 10.10.2019 р..

Товариство провадить свою діяльність згідно КВЕД, що визначені в ЄДР ЮО, ФОП та ГФ :

46.90 Неспеціалізована оптова торгівля; 46.21 Оптова торгівля зерном, необробленим тютюном, насінням і кормами для тварин; 46.33 Оптова торгівля молочними продуктами, яйцями, харчовими оліями та жирами .

Станом на 07.09.2022 ТОВ «____» не має податкового боргу із сплати податків.

Підприємство має відкритий рахунок в АТ «ОТП БАНК».

З 19.08.2021 року ТОВ «____» не має можливості належним чином зареєструвати податкові накладні та розрахунки коригування кількісних і вартісних показників до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Відповідно до п. 201.1, 201.10 Податкового кодексу України, на дату виникнення податкових зобов’язань платник податку зобов’язаний скласти податкову накладну в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації у порядку, визначеному законодавством, електронного підпису уповноваженої платником особи та зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних у встановленій цим Кодексом термін. При здійсненні операцій з постачання товарів/послуг платник податку – продавець товарів/послуг зобов’язаній в установлені термін скласти податкову накладну, зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних та надати покупцю за його вимогою.

Вищенаведені факти дає підстави стверджувати, що ризиковості платника податку та ризиковості здійснення операцій підприємство не підпадає під жодний пункт «ризиковості», оскільки підприємство створено та діє легально, має діючого засновника та директора, паспортні дані яких перевірені при реєстрації підприємства і не викликають жодних сумнівів у реєстраційних та податкових органів, відсутні кримінальні справи стосовно посадових осіб підприємства, у відповідності з визначеними статутом основних завдань та функцій підприємство реалізує свою господарську діяльність, направлену на отримання прибутку, не проводить господарських операцій, які б мали ознаки ризиковості, підприємство сплачує до бюджету податки та неподаткові платежі, в повному обсязі та достовірно відображає здійснені господарські операції в реєстрах бухгалтерського та податкового обліку, в податковій та фінансовій звітності, систематично та вчасно звітується перед контролюючими органами.

Протягом 2022 року заплановано закупка і продаж товарів, надання послуг, та відповідно сплату належних платежів до бюджету та незважаючи на складні політичні та економічні умови, кризові явища в економіці, військову агресію Росії, відтік робочої сили та капіталу закордон, створення нових робочих місць та поповнення бюджету України.

З огляду на вищенаведене, та враховуючи, що вся вищезазначена інформація, яка позитивно характеризує діяльність ТОВ «____» відповідно до ст. 72,73 Податкового кодексу України відноситься до податкової інформації, що збирається та розміщується в податкових базах контролюючого органу з метою її використання для виконання покладених на контролюючі органи функцій та завдань,

просимо Вас:

1. Внести подану ТОВ «____» інформацію щодо наявності матеріальних, трудових та майнових ресурсів до податкових баз державної податкової служби, та врахувати її при формуванні висновків щодо діяльності підприємства реального сектора економіки, як добросовісного, реально діючого суб’єкта господарювання та сумлінного платника податків.

2. На підставі поданої інформації та з врахуванням інформації, виключити ТОВ «____» з числа «ризикових» підприємств та не блокувати діяльність товариства шляхом зупинення реєстрації податкових накладних.

Слід зазначити, що у випадку не виключення підприємства з числа «ризикових» та зупинки реєстрації податкових накладних, підприємство вимушене буде зменшити обороти з реалізації товарів, внаслідок чого знизяться поступлення коштів у вигляді податків та податкових платежів до бюджету.

 

 

Директор ______________________

Back to top