Судді Придніпровсього районного суду м. Черкаси

ПОЗИВАЧ:  Іванцова Олена Петрівна

місце проживання:
18012, м. Черкаси, вул.Леніна, буд. 6, кв. 12,
тел.: (093) 123-45-67

ВІДПОВІДАЧ: Управління праці та соціального захисту населення
Придніпровської районної у м. Черкаси ради
місце знаходження:
18005, м. Черкаси, бульвар Шевченка, 307

 

Справа № 2а-2314/2020р.

 

КЛОПОТАННЯ
про розгляд справи за моєї відсутності

На підставі ч.4 ст. 122 КАС України, прошу Вас проводити розгляд моєї справи за позовом Іванцової Олени Петрівни до Управління праці та соціального захисту населення Придніпровської районної у м. Черкаси ради щодо визнання неправомірною відмову по перерахунку допомоги на до досягнення нею трирічного віку і зобов’язання вчинити певні дії розглядати без моєї участі.
Свої позовні вимоги підтримую в повному обсязі та прошу суд задовольнити їх.
Про прийняте Вами рішення по даній судовій справі, прошу письмово повідомити мене, надіславши на мою адресу копію судового рішення.


«____»______________2019р.                    О.П.Іванцова

Довідка до зразку клопотання про розгляд справи без відсутності сторони:

1. Будь-яка сторона по справі має право перенести суд, попередевши про поважні причини заявою. Як правило, суддя завжди переносить справу. Такими поважними причинами є хвороба, відрядження, відсутність адвоката, тощо.

2. Вказане клопотання надсилається в суд за 5 днів до початку засідання або заноситься в канцелярію суду.

З нашими реально виграними судовими справами (з відсканованими рішеннями суду), ви можете ознайомитись за посиланням: Виграні справи

Відеоконсультація адвоката Київ (наслідки рішення суду)

Клопотання про розгляд справи без участі однієї зі сторін передбачено Цивільним процесуальним кодексом України (далі - ЦПКУ).

Згідно зі статтею 185 ЦПКУ, у разі невідомості місцезнаходження однієї зі сторін, або якщо вона ухиляється від участі в провадженні, суд може продовжувати розгляд справи без її участі, якщо забезпечена можливість пред'явлення і захисту її прав та інтересів.

Таким чином, у випадках, коли одна зі сторін відсутня або ухиляється від участі в судовому засіданні, суд може розглянути справу без її участі, якщо забезпечена можливість пред'явлення і захисту її прав та інтересів.

Для того, щоб зробити клопотання про розгляд справи без участі однієї зі сторін, потрібно звернутися до суду з відповідним заявою. Заява повинна містити відомості про справу, а також обґрунтування причин, які перешкоджають участі однієї зі сторін в судовому засіданні.

Якщо суд задовольнить клопотання про розгляд справи без участі однієї зі сторін, то він зобов'язаний забезпечити можливість пред'явлення і захисту прав та інтересів відсутньої сторони. У такому разі суд вирішує справу на підставі доказів, які були представлені в справі до цього моменту, а також тих, які були надані відсутньою стороною раніше.

Отже, клопотання про розгляд справи без участі однієї зі сторін може бути подано у випадках, коли сторона відсутня або ухиляється.

 

Українське законодавство надає можливість перенести судове засідання за певних умов і відповідно до процедури, встановленої законом. Щоб перенести судове засідання в Україні, слід дотримуватися таких правил і процедур:

Заява про перенесення: Сторона, яка бажає перенести судове засідання, повинна подати відповідну заяву в судовий орган, що розглядає справу. Заява повинна бути письмовою і містити обґрунтування причин, що становлять підставу для перенесення.

Підстави для перенесення: Закон передбачає деякі підстави, за яких можна подати заяву про перенесення судового засідання. Наприклад, це можуть бути непередбачувані обставини, які перешкоджають участі сторін у засіданні, наприклад, недуга або непередбачені обставини, що перешкоджають з'явитися свідкам або експертам.

Обґрунтування: У заяві слід чітко обґрунтувати причини, чому сторона просить перенести засідання, та які негативні наслідки можуть виникнути, якщо засідання не буде перенесено. Підстави повинні бути достатньо вагомими і відповідати вимогам закону.

Рішення суду: Питання про перенесення судового засідання розглядається судовим органом, що розглядає справу. Суд розглядає заяву та обставини справи, а також думку інших сторін у справі. Суд може прийняти рішення про перенесення засідання або відхилити заяву з певним обгрунтуванням

Back to top