ГОЛОВНА / Юридична консультація онлайн

Юридична консультація онлайн

Шановні відвідувачі сайту!

До вашої уваги надаються юридичні консультації онлайн (в реальному часі). Якщо ви вже читаєте дану статтю, то у вас є декілька питань, на які я спробую відповісти.

1. Що означає юридична консультація онлайн?

Це один із видів кваліфікованої швидкої юридичної допомоги для вирішення конкретних завдань. Консультації надаються у формі відповідей на ваші запитання. Запитання задаються у спеціальній формі після оплати послуги.

2. Чому ми?

На ваші запитання будуть відповідати найкращі випускники найкращих юридичних ВУЗів України (Національна юридична академія імені Ярослава Мудрого – м. Харків, Східно-Європейський університет економіки та менеджменту – м. Черкаси, Харківський національний університет МВС України). Конкретні питання будуть розподілятися між спеціалістами у відповідній галузі права. Консультації будуть надаватися виключно юристами та адвокатами із серйозним практичним досвідом.

3. Як швидко буде надаватися юридична консультація онлайн?

Всі оплачені питання будуть опрацьовані протягом доби. Якщо вам необхідна відповідь раніше – вкажіть про це на початку листа.

4. Ціна консультації онлайн – 100 гривень.

Це практично безкоштовно. Чому?

По-перше, усні консультації коштують в різних містах від 50 гривень (м. Ужгород) до 600 гривень за пів години потраченого часу (м. Київ).

По-друге, письмові консультації на порядок дорожчі.

По-третє, якщо виходити із реальної цінності (а не ціни) юридичної консультації для клієнтів, то сума в 100 гривень може не враховуватися взагалі. Наприклад, надаємо юридичну консультацію онлайн, в якій роз'яснюємо порядок узаконення самовільного будівництва. При цьому даємо зразок позову та поради по реєстрації рішення суду у відповідних органах та управліннях. Вартість таких послуг досягає тисяч доларів. Адже людина має змогу отримати довгоочікувані документи на будинок.

5. Що дадуть ВАМ онлайн консультації?

Ваші життєві задачі будуть чітко розглянуті з позиції чинного українського законодавства. - відповіді будуть із посиланням на законодавство та з аналітичним роз'ясненням спеціаліста у відповідній галузі права. - відповіді можна роздрукувати та використовувати для захисту прав та інтересів.

PS. Задавайте питання якомога чіткіше та конкретно, щоб запобігти непорозумінням. Правильно задане питання – половина успіху. У разі якщо вам не все зрозуміло в межах заданого запитання – роз'ясніть незрозумілість за електронною адресою, з якої прийде відповідь.

6. Форми оплати:

1. За допомогою webmoney гаманцю:

- 100 гривень (100 WMU) на гаманець U369800013458;

- 10 доларів США (10 WMZ) на гаманець Z397021687962;

- 250 російських карбованців (250 WMR) на гаманець R402304499940;

- 10 євро (10 WME) на гаманець Є145498018915.

Webmoney гаманець ви можете поповнити також через термінали.

Примітка (Дуже важлива!). Після оплати за допомогою webmoney гаманцю направте ваші запитання на електронну адресу pravoporada@ukr.net, ОБОВ'ЯЗКОВО вказавши при цьому в назві або темі листа точну дату, час і номер вашого гаманцю, з якого ви пересилали кошти.

2. На картку "Приват 24" від Приватбанку:

- 100 гривень на картку "Приват 24" № 4149-4978-0001-1795 Приватбанку.

Примітка (Дуже важлива!). Оплатити кошти на картку можна у будь-якому відділенні Приватбанку. При оплаті коштів на вказану вище картку у відділенні Приватбанку перевірте, чи належить вона Бодашко Олександру Олександровичу для уникнення непорозумінь. В призначенні платежу вкажіть "ПОПОВНЕННЯ КАРТКОВОГО РАХУНКУ". Після оплати направте ваші запитання на електронну адресу pravoporada@ukr.net ОБОВ'ЯЗКОВО вказавши при цьому в назві або темі листа дату оплати та номер квитанції.


Строки пред'явлення виконавчих листів до виконання
Несплата аліментів - що робити?
Теорія та практика. Вихід учасника з товариства з обмеженою відповідальністю.
НАЙПОПУЛЯРНІШЕ

ОСТАННІ КОМЕНТАРІ
Гражданский брак

Copyright © 2010-2014 Бодашко О.О.
Будь-яке копіювання інформації допустимо тільки за умов зазначення джерела
www.pravo-porada.com.ua тел.: 093-660-42-38; 098-904-99-17