Banner - CTA V2

До Державної податкової інспекції у
Києво-Святошинському районі
ГУ ДФС у Київській області
Адреса: ________________
Тел. (04598)6-12-04
Код ЄДРПОУ 39471029

Від ТОВ «______»
Адреса: _______
Код ЄДРПОУ _______

 

Пояснення
На вимогу Державної податкової інспекції у Києво-Святошинському районі ГУ ДФС у Київській області

Mayorov V1

На адресу ТОВ «___» надійшов лист від Державної податкової інспекції у Києво-Святошинському районі ГУ ДФС у Київській області в якому повідомляється, що станом на 16.09.2020 року по ТОВ «___” рахується податкова заборгованість. Додатково, заступником начальника ДПІ у Києво-Святошинському районі ГУ ДФС у Київській області Дмитрієвим Ігорем Віталійовичем направлено рішення №___ від ___року про опис майна, що належить ТОВ «___» код ЄДРПОУ ___ в податкову заставу.

На підставі цього ДПІ у Києво-Святошинському районі ГУ ДФС у Київській області керуючись ст.. 88, 89 ПКУ вимагає надати ДПІ перелік майна (згідно наданої форми ), яке перебуває у власності підприємства, балансова вартість якого відповідає сумі податкового боргу, з метою складання акта опису майна, на яке поширюється право податкової застави.

Розглянувши вказаний лист та ознайомившись з Рішенням №___ від ___року про опис майна у податкову заставу, повідомляємо наступне:

На сьогоднішній день жодного податкового боргу за ТОВ «___» перед ДПІ у Києво-Святошинському районі ГУ ДФС у Київській області не значиться. Вказана Вимога та Рішення №143 є неправомірною та безпідставною, оскільки жодних пояснень та посилань на реальні докази, які б підтвердили дійсну заборгованість ТОВ «___» перед ДПІ У Києво-Святошинському районі ГУ ДФС у Київській області не надано.

Окрім цього зазначаємо, що в результаті здійснення перевірки посадовими особами ДПІ у Києво-Святошинському районі ГУ ДФС у Київській області було складено акт від ___№ ___ (надалі - Акт перевірки), який містив висновки про порушення ТОВ «___» норм Податкового кодексу України, що ніби то призвело до заниження податкових зобов'язань з податку на додану вартість та заниження податкових зобов'язань з податку на прибуток підприємств.
На підставі вказаного Акту перевірки було винесено податкові повідомлення-рішення від ___

Слід зауважити, що податкові повідомлення-рішення були оскаржені ТОВ «УНСП «Шмайсер» в судовому порядку.

22 вересня 2014 року Київським окружним адміністративним судом у складі головуючого - судді Панченко Н.Д., розглянувши у порядку письмового провадження у м. Києві адміністративну справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «___» до Державної податкової інспекції у Києво-Святошинському районі Головного управління Міндоходів у Київській області про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень ___ було винесено постанову, якою позов було задоволено повністю. Податкові повідомлення рішення були скасовані та визнані протиправними.

Оскільки постанова набрала законної сили, то є незрозумілим на підставі чого ДПІ у Києво-Святошинському районі ГУ ДФС у Київській області звернулося до ТОВ «___» з подібними вимогами, при цьому не надавши жодних підтверджень дійсного існування податкової заборгованості.

На підставі вищезазначеного повідомляємо, що ТОВ «___» належним чином виконує свої податкові зобов’язання та відповідно до судового рішення не має жодної податкової заборгованості,адже податкові повідомлення винесені ДПІ визнані протиправними та були скасовані. Враховуючи вказані обставини ТОВ «___» не може надати документи з переліком майна, яке перебуває у власності підприємства для опису ДПІ у Києво-Святошинському районі ГУ ДФС у Київській області оскільки вказану вимогу вважає необґрунтованою і не підтвердженою жодними доказами.

На підставі вищезазначеного направляємо на адресу ДПІ у Києво-Святошинському районі ГУ ДФС у Київській області постанову Київського окружного адміністративного суду від 22 вересня 2014 року про скасування податкових повідомлень-рішень.

Додатки:
1. Постанова Київського окружного адміністративного суду від 22.09.2014 року.

З нашими реально виграними судовими справами (з відсканованими рішеннями суду), ви можете ознайомитись за посиланням: Виграні справи

 

Представник ТОВ
«___»

 

______________________ « »___2020р.

Видеоконсультация адвоката Киев

 

 

Banner - CTA V1

Back to top