В наш час досить актуальні «startup», які дозволяють при початковому фінансуванні принести досить великі прибутки. Якщо ви бачите потенціал певної ідеї та вважаєте за доцільне профінансувати певну ідею, у вас виникає питання з приводу захисту ваших інвестицій.
Цей договір призначений для самого початку інвестування, коли є тільки ідея, яка потребує інвестиції і яка згодом перетвориться в працюючий бізнес.


Авторський договір
на створення на розробку програмного забезпечення
Київ 09.09.2015

Фізична особа_______________ (далі – Замовник),
та
Фізична особа_______________ (далі – Виконавець-1),
та
Фізична особа_______________ (далі – Виконавець-2),
та
Фізична особа_______________ (далі – Виконавець-3),

А разом – Сторони та Виконавці, уклали цей Договір (далі – Договір) про таке:
1. Терміни та визначення

1.1. виправлення – поправки та доробки Програми для відповідності останньої вимогам Технічного завдання, цілям, призначенню та іншим умовам даного Договору;
1.2. комп'ютерна програма (мобільний додаток) – набір інструкцій у вигляді слів, цифр, кодів, схем, символів або в будь-якому іншому вигляді, пов'язаних загальним алгоритмом, виражених у формі, придатній для зчитування комп'ютером, які приводять її в дію для досягнення певної мети або результату;
1.2.1. мобільний додаток «__________» (_______) – віртуальний додаток(и) для об'єднання, функціонування та рекламування на платній основі юридичних та фізичних осіб (надавачі послуг) в м. Києві в мережі інтернет (сайт_____) та на серверах «Googleplaymarket», «AppStore», «SamsungApps»;
1.3. продаж Програми – відчуження Програми, її компонентів або продуктів, що містяться в Програмі, а також передача права на використання Програми на підставі будь-яких оплатних угод;
1.4. розголошення конфіденційної інформації – під розголошенням розуміється передача або створення комп'ютерної програми на замовлення третіх осіб на підставі конфіденційної інформації, отриманої в період дії даного Договору, ідеї Програми або Технічного завдання;
2. Мета та предмет договору

Сторони дійшли згоди об'єднати матеріальні (фінансові), інтелектуальні та технічні можливості для створення комп'ютерної програми (мобільний додаток «__________» (_______) для спільного володіння, користування та розпорядження, в тому числі отримання прибутку. Сторони домовились, що володіння мобільним додатком «_______» (_________) здійснюють спільно в процентному співвідношенні, а саме:
Призвище, ім'я, по-батькові Дольова співучасть мобільного додатку «____________» (_________)
ПІП 20%
ПІП 20%
ПІП 20%
ПІП 40%
Разом
100%
Сторони домовились зареєструвати інтелектуальну власність на мобільний додаток «__________» (_______) на протязі року з моменту підписання цього Договору.
Сторони вирішили, що після реєстрації ТОВ «______» поставити мобільний додаток «__________» (_______) на баланс підприємства з подальшим розподілом прибутку відповідно до Статуту ТОВ «_______»
2.1. Виконавці вносять свої частки у формі розробки програмного коду, алгоритму та баз даних, створюють та імплементують програмні компоненти (далі – «Програма), а Замовник , у свою чергу, вносить свою частку у грошовій формі для створення мобільного додатоку «__________» (_______)
2.2.Зазначені програмні компоненти є частиною програмного продукту, який буде використовуватися в сфері публічне надання рекламних послуг третім особам через мережу інтернет (сайт____) та на серверах «Googleplaymarket», «AppStore», «SamsungApps».
2.3.Мета створення Програми: надання третім особам (надання послуг) на платній основі право користування мобільним додатком «__________» (_______).
2.4.Практичне призначення Програми: надання можливостей невизначеному колу осіб отримувати інформацію для замовлення послуг через мобільний додаток «__________» (_______).
2.5.У випадку виникнення розбіжностей щодо функціональних можливостей Програми, які не передбачені в Технічному завданні, але є необхідними для використання Програми, можливість використання Програми за призначенням визначається на підстави мети створення та практичного призначення Програми.
2.6.Виключне право на розроблене за даним Договором програмного забезпечення в повному обсязі належить Сторонам цього договору.
2.7.Особисті немайнові права на мобільний додаток «__________» (_______), у відповідність із законодавством та даним Договором, належать Сторонам, як співавторам.
3. Порядок фінансування та спільного створення мобільного додатку «__________» (_______)
3.1. Сторони домовились, що грошові кошти для створення мобільного додатку «__________» (_______) перераховуються Замовником на карту ПАТ «ПриватБанк» №___________ (ПІП).
3.2 У випадку не створення мобільного додатку «__________» (_______), Замовники зобов'язані солідарно повернути отримані кошти.
4. Права та обов'язки Сторін

4.1. Сторони складають технічне завдання, в якому повинні бути визначені вимоги до мобільного додатку «__________» (_______), його функцій та характеристик.
4.2.Сторони зобов'язаний у порядку й на умовах, передбачених даним Договором, профінансувати роботу Виконавця відповідно до їх вкладів.
4.3.Сторони зобов'язані протягом ____ календарних днів надати інформацію про використання мобільного додатку «__________» (_______), пов'язану з реалізацією їх немайнових прав (використання імені автора, зміни, перекладу, адаптації тощо).
4.4.Сторони мають право здійснювати без дозволу дії, спрямовані на обмеження використання Програми третіми особами, встановлені шляхом застосування технічних засобів захисту авторських прав.
4.5. Сторонам належить виключне спільне право, шляхом підписання протоколу, на виготовлення, поширення, продаж, здачу в прокат, надання в тимчасове безоплатне користування, імпорт, рекламу Програми, будь-якого технічного устрою або їх компонентів із застосуванням Програми, з метою одержання прибутку або надання відповідних послуг.
4.6.Сторони мають право подати в спеціально уповноважений державний орган або інші організації по інтелектуальній власності заяву про реєстрацію мобільного додатку «__________» (_______), із вказівкою себе як правовласника та/або авторів.
4.7.Сторони зобов'язаний виконати роботи, зазначені в Технічному завданні не пізніше «___» _________ ____ р.
4.8.Сторони зобов'язуються створити мобільний додаток «__________» (_______) власними силами та коштами Сторін.
4.9.Виконавці зобов'язуються навчити роботі із Програмою Сторін;
4.10.Виконавці залишають за собою повне право вибору технології програмування, алгоритмів роботи й принципів побудови баз даних Програми.
4.11.Виконавці разом зі Замовником мають право на одержання спільної часткової власності на мобільний додаток «__________» (_______).
4.12.Виконавці мають право вносити в Програму зміни у зв'язку з виявленими ним помилками.
5. Порядок прийняття та передачі робіт

5.1.Результати робіт передаються Сторонам у вигляді немайнового права на мобільний додаток «__________» (_______).
5.2.Кожна із Сторін має право залучити третіх осіб для перевірки працездатності мобільного додатку «__________» (_______), її відповідності Технічному завданню та іншим умовам Договору.
5.3.У випадку незгоди будь-якої із Сторін цього Договору з висновком третьої особи він має право провести незалежну технічну експертизу.
5.4. При одержанні вказівок Сторонами про внесення виправлень Виконавець/і зобов'язується в зазначений строк внести необхідні виправлення та повторно надати результат Сторонам.
5.5. Сторони, в тому числі Замовник отримують виключні права на створений мобільний додаток «__________» (_______) в повному обсязі для використання їх будь-яким способом та в будь-якій формі, включаючи перераховані чинним законодавством Договору за спільною згодою Сторонами.
5.6.Після підписання цього Договору та створення мобільного додатку «__________» (_______) Сторони отримують виключні спільні права на мобільний додаток «__________» (_______).
5.7.Дія переданих виключних прав не обмежується територіальними межами.
6. Якість робіт

6.1.Гарантійний строк Виконавців на Програму становить: 2 (Два) роки. У період гарантійного строку Виконавець зобов'язаний протягом 20 календарних днів з моменту отримання запиту Сторін усувати дефекти Програми у випадку їх виникнення.
7. Відповідальність сторін

7.1.Сторони дійшли взаємної згоди, що вина не є необхідною та обов'язковою умовою для притягнення Сторони, яка допустила порушення умови даного Договору, до юридичної відповідальності за цим Договором чи законодавством Договору, таким чином, передбачивши принцип суворої відповідальності (strong liability).
7.2.Порушенням Договору є його невиконання або неналежне виконання, тобто виконання з порушенням умов, визначених змістом даного Договору.
7.3.У випадку будь-яких претензій, заяв і вимог майнового характеру з боку інших авторів, розробки яких були використані Виконавцем під час створення мобільного додатку «__________» (_______) чи становлять частину мобільного додатку «__________» (_______), юридичну відповідальність несе Сторона, яка допустила таке порушення.
7.4.У випадку порушення Сторонами умов даного Договору в частині використання або передачі прав на використання мобільним додатком «__________» (_______) третім особам, Сторона, яка допустила таке порушення відшкодовує Сторонам упущену вигоду в розмірі суми доходу Виконавця або таких третіх осіб від використання або продажу мобільного додатку «__________» (_______)
8. Форс-мажор

8.1.Якщо у однієї зі Сторін виникають перешкоди у виконанні в цілому або частково своїх зобов'язань відповідно до цього Договору, або будь-яка зі Сторони необґрунтовано обтяжується обставинами, що перебувають поза контролем Сторони, включаючи, але не виключно, форс-мажорні обставини, громадянську війну, мобілізацію, масштабний військовий призов, бунти та революційні повстання, саботаж, реквізиції, конфіскації, націоналізації, ембарго та/або експропріації, державні акти або будь-які інші дії органів влади, страйки, локаути та інші трудові конфлікти, природні катаклізми, як, наприклад, сильні шторми, землетруси, блискавки, пожежі, вибухи або інші події, які визначені вище, ці обставини повинні тимчасово призупинити виконання зобов'язань без будь-яких зобов'язань щодо відшкодування шкоди. Форс-мажорні обставини мають бути підтверджені висновком Торгово-промислової палати або іншим компетентним органом Країни, де такі обставини виникли.
8.2.Сторона, для якої склалась неможливість виконання зобов'язання повинна протягом 5 календарних днів письмово попередити про це іншу сторону з додаванням документу, виданого ТПП або іншим компетентним органом країни, на території якої виникли форс-мажорні обставини. Відсутність такого повідомлення позбавляє Сторону права у подальшому посилатися на будь-які вищезазначені обставини як на підстави звільнення від відповідальності за невиконання зобов'язань.
9. Порядок вирішення конфліктів та спорів

9.1.Будь-які суперечки, що виникають у зв'язку з цим Договором, вирішуються шляхом переговорів.
9.2.Якщо спірні питання неможливо вирішити шляхом переговорів вони вирішуються в судовому порядку
10. Умови конфіденційності

10.1.Будь-яка зі Сторін зобов'язана не використовувати отриману в рамках даного Договору інформацію в цілях які прямо чи опосередковано спричиняють шкоду іншій Стороні та/або для отримання яких-небудь вигод протягом дії Договору.
10.2.Сторони погоджуються, що будь-яка інформація на будь-яких носіях даних, що передаються або отримуються за даним Договором або у зв'язку з його виконанням, буде вважатися конфіденційною та не має розголошуватись третій стороні без взаємної згоди Сторін.
10.3.До конфіденційної інформації не належить інформація, яка визначена діючим законодавством до відкритої та розкриття якої віднесено до зобов'язань Сторони.
10.4.Умови даного договору та Технічне завдання до нього конфіденційні та не підлягають розголошенню.
10.5.Кожна із Сторін зобов'язується не розголошувати факт існування цього Договору без попередньої письмової згоди другої Сторони, за виключенням випадків, коли таке розголошення необхідне у випадках, визначених правом, що застосовується до цього Договору.
10.6.Якщо третя особа пред'явить позов до однієї зі Сторін або вчинить іншу юридичну дію що може спричинити розкриття Стороною конфіденційної інформації, Сторона, щодо якої вчинено такі дії зобов'язана негайно повідомити про це іншу Сторону даного Договору.
10.7.Сторони, за цим Договором нестиме відповідальність за:
- ненавмисне розголошення (оприлюднення) або використання конфіденційної інформації, якщо вона не дотримується такого ж високого ступеня обережності, якого вона б дотримувалася у розумних межах стосовно своєї власної конфіденційної інформації аналогічної важливості, і, після виявлення ненавмисного розголошення або використання цієї інформації, не намагається припинити її ненавмисне розголошення (оприлюднення) або використання;
- несанкціоноване розголошення (оприлюднення) або використання конфіденційної інформації особами, які працюють або працювали у нього на підставі трудового договору (контракту), цивільно-правового договору чи на іншій підставі, якщо йому не вдається охороняти цю інформацію з таким же високим ступенем ретельності, якого він б дотримувався у розумних межах стосовно своєї власної конфіденційної інформації аналогічної важливості;
- інші порушення конфіденційності за цим Договором.
11. Застосовуване право

11.1.Цей Договір регулюється законодавством України та тлумачиться у відповідності до нього.
11.2.При укладанні даного Договору Сторони керуються ч. 1 ст. 6 Цивільного кодексу України та загальними принципами свободи договору.
11.3.Жодний із пунктів даного Договору, який не визначений законодавством, не вважається таким, що його порушує.
12. Строк дії Договору

12.1.Умови Договору щодо забезпечення конфіденційності інформації, відповідальності Виконавця за порушення оригінальності та безпеки мобільного додатку «__________» (_______) є безстроковими.
13. Дострокове розірвання договору

13.1.Сторони мають право достроково розірвати даний Договір виключно за взаємною письмовою згодою, якщо інше не передбачено даним Договором.
14. Інші умови

14.1.Цей Договір з усіма додатками до нього вступає в силу з моменту підписання Сторонами.
14.2.Сторони несуть повну відповідальність за правильність вказаних ними у цьому Договорі реквізитів та зобов'язуються своєчасно у письмовій формі повідомляти іншу Сторону про їх зміну, а у разі неповідомлення – несуть ризик настання пов'язаних із ним несприятливих наслідків.
14.3.Якщо інше прямо не передбачено цим Договором або чинним законодавством України, зміни у цей Договір можуть бути внесені тільки за домовленістю Сторін, яка оформлюється додатковою угодою до цього Договору.
14.4.Будь-які зміни або додатки до цього Договору мають юридичну силу лише в тому випадку, якщо вони вчинені у письмовій формі та підписані уповноваженими представниками Сторін.
14.5.Даний Договір складений в чотирьох примірниках, по одному для кожної Сторони.
15. РЕКВІЗИТИ СТОРІН

 

Banner - CTA V1

Back to top