Banner - CTA V2

МИРОВА УГОДА

по справі за позовом Військового прокурора Черкаського гарнізону в інтересах квартирно-експлуатаційного відділу м. Черкаси до Черкаської міської ради, третя особа без самостійних вимог на стороні відповідача Приватне Підприємство "Будмаш" про визнання нечинним рішення Черкаської міської ради № 1-11 від 11.11.2005 р.

м. Черкаси                                                                                «____»_____________2010 р.

Ми, сторони по справі, враховуючи необхідність мирного врегулювання даного спору прийшли до взаємної згоди та уклали цю мирову угоду про нижчезазначене:

1. Відповідно до рішення Черкаської міської ради .11.11.2005 р. за № 1-11, ПП "Будмаш" було погоджено місце розташування 4-секційного 10-12-поверхового житлового будинку по вул. Петровського, 123 та надано дозвіл на розробку проекту відведення земельної ділянки.
2. На момент укладання даної Мирової угоди, право користування земельною ділянкою площею 0,761 га, що розташована по вул. Петровського, 123 у м. Черкаси належить ПП "Будмаш" яка була передана в оренду Черкаською міською радою під будівництво та подальшу експлуатацію 4-секційного 10-12-поверхового житлового будинку з вбудовано-прибудованими приміщеннями обслуговування, відповідно до Договору оренди землі від 18.01.2007 року укладеного між Черкаською міською радою та ПП "Будмаш" та зареєстрованого у Черкаській регіональній філії ДП «Центр ДЗК при Держкомземі України» 11.11.2007 р. за № 111111111.
3. Квартирно-експлуатаційний відділ м. Черкаси, з моменту вступу в закону силу ухвали суду про затвердження даної мирової угоди свідчить про відсутність будь-яких своїх прав, інтересів чи претензій стосовно земельної ділянки по вул. Петровського, 123, визнає законність передачі даної земельної ділянки Черкаською міською радою у користування ПП "Будмаш" відповідно до Договору оренди землі від 18.01.2007 року та не заперечує проти її використання ПП "Будмаш" за цільовим призначенням, а саме будівництво та подальшу експлуатацію 4-секційного 10-12-поверхового житлового будинку з вбудовано-прибудованими приміщеннями обслуговування по вул. Петровського, 123, з урахуванням уточненої площі.
4. Квартирно-експлуатаційний відділ м. Черкаси підтверджує те, що об’єкти нерухомого майна та інфраструктури, які знаходяться на балансі Квартирно-експлуатаційного відділу м. Черкаси та використовуються для потреб Міністерства оборони України на земельній ділянці площею що розташована по вул. Петровського, 123 та передана в оренду ПП "Будмаш" – відсутні, окрім частини будівлі 1/1. 
5. Черкаська міська рада підтверджує, що не має жодних претензій до ПП "Будмаш" щодо невиконання або неналежного виконання умов Договору оренди землі від 18.01.2007 року а також відсутність боргів по орендній платі за користування земельною ділянкою, підтверджує свої зобов’язання за даним Договором оренди землі та гарантує що будь-які права третіх осіб на зазначену земельну-ділянку відсутні.

6. ПП "Будмаш" стверджує, що на момент укладання даної мирової угоди земельна ділянка площею 0,761 га по вул. Петровського, 123 не відчужена будь-яким способом, не знаходиться у заставі, під арештом, не є предметом судового розгляду, не передана іншим особам у користування, суборенду, не обмежена будь-якими правами інших фізичних, юридичних осіб або будь-яким іншим чином. 
7. ПП "Будмаш" зобов’язується використовувати земельну ділянку та здійснювати будівництво 4-секційного 10-12 поверхового житлового будинку з вбудовано-прибудованими приміщеннями обслуговування не порушуючи прав сторін мирової угоди з обов’язковим дотриманням законів України, будівельних норм та правил.
8. Враховуючи те, що будівництво вказаного житлового будинку буде здійснюватися за рахунок та по мірі надходження бюджетних коштів, тому будівництво вказаного будинку ПП "Будмаш" буде здійснюватися в два етапи, а саме:
• на першому етапі буде здійснюватися будівництво перших трьох блок – секцій, відповідно до проектно-технічної документації;
• після завершення робіт на першому етапі та переходу до другого етапу щодо будівництва четвертої блок секції, ПП "Будмаш" у встановленому законодавством порядку здійснить викуп частини будівлі інвентарний номер якої 1/1 у Квартирно-експлуатаційного відділу м. Черкаси, що розташована на земельній ділянці та яка фактично заважає здійсненню будівництва четвертої блок – секції 10-12-поверхового житлового будинку по вул. Петровського, 123 за встановленою на момент укладення договору купівлі-продажу ціною.
9. Квартирно-експлуатаційний відділ м. Черкаси не заперечує проти знесення частини будівлі (інвентаризаційний номер 1/1) яка знаходиться в управлінні Квартирно-експлуатаційному відділі м. Черкаси та яка фактично заважає здійсненню та проведенню будівництва 4-секційного 10-12 поверхового житлового будинку по вул. Петровського, 123.
10. ПП "Будмаш" зобов’язується усунути наслідки здійснення робіт по знесенню частини будівлі, яка була розташована на земельній ділянці на якій здійснюватиметься будівництво четвертої блок-секції 10-12-поверхового житлового будинку, шляхом встановлення капітальної стіни будівлі, не знесена частина якої, залишилась за межами земельної ділянки на якій здійснюватиметься будівництво у встановленому законодавством порядку з урахуванням будівельних норм та правил. Перенесення мереж, які обслуговують частину будівлі що підлягає знесенню, відбуватиметься за рахунок ПП "Будмаш" відповідно до технічно-будівельної та проектно-кошторисної документації з обов’язковим погодженням з Квартирно-експлуатаційним відділом м. Черкаси. 
11. Даною Мировою угодою Сторони засвідчують припинення будь-яких конфліктів між ними і свою добру волю на мирне вирішення даної справи, а також засвідчують відсутність на даний час і в майбутньому будь-яких претензій одна до одної.

 

Квартирно-експлуатаційний відділ м. Черкаси __________________________
(Позивач)

Черкаська міська рада __________________________
(Відповідач)

ПП "Будмаш" __________________________
(Бодашко О.О. представник третьої особи)

 

Примітка до мирової угоди в господарському процесі: 

1. Коли Вам доводиться мати справу з державними органами влади, або органами влади місцевого самоврядування, наберіться терпіння.

2. Взагалі не просто мати справу з посадовими особами, яким чомусь "дуже важко" вирішувати справи із Вами в суді.

 

 

Banner - CTA V1

Back to top