Banner - CTA V2

Ця стаття знадобиться тим кого хочуть висилити за кредитні борги з квартири, будинку, які являються предметом іпотеки. Якщо у вас виникають запитання: як виграти суд про виселення з кредитної квартири, як не віддавати житло за кредитну заборгованість, то інформація в цій статті Вам знадобиться.

Спір виник відносно валютного кредитного договору укладеного з ПАТ Платинум банк. В забезпення кредитного договору була передана в іпотеку квартира.
Внаслідок невиконання кредитного договору, банком був вчинений виконавчий напис нотаріуса, який в подальшому був пред'явлений до виконання до органів виконавчої служби, в межах чого були призначені прилюдні торги і іпотека була продана з торгів.

Покупці нерухомості звернулися до суду з позовом про виселення без надання іншого житла.

Судом першої інстанції позов був задоволений. На рішення суду першої інстанції була подана апеляційна скарга з обґрунтування неправомірності рішення суду та неможливості виселення з квартири.

Апеляційна скарга була задоволена і в задоволенні позову про виселення було відмовлено.

Захист клієнта в цій справі здійснювали партнери Юридичної компанії «Майоров, Нерсесян та партнери», адвокати Роман Коротя, Василь Майоров.

Ви можете зателефонувати за номером телефону: 063-595-87-10 та отримати юридичну консультацію з приводу вашої кредитної проблеми.

З нашими реально виграними судовими справами (з відсканованими рішеннями суду), ви можете ознайомитись за посиланням: Виграні справи

Нижче будуть надані для ознайомлення та використання фотокопії відповідного судового рішення, а також документи, які нами подавалися.

 Відеоконсультація адвоката - як правильно погашати кредит коллекторам

Зразок рішення суду про відмову у виселенні з квартири (іпотека)

vuselenie

 

 

Banner - CTA V1

Back to top