Бувають випадки, коли нотаріуси припускаються помилки в правовстановлюючих документах на нерухомість, або присутня помилка у прізвищі власника, що не дозволяє переоформити право власності на об'єкт нерухомості. Дану ситуацію можна вирішити шляхом складання та подання до суду позовної заяви про виправлення помилки в свідоцтві про право власності.

   У нашому випадку, помилка була в свідоцтві на квартиру, де було три співвласника, і у одного була помилка в ПІБ, тому, були проблеми з отриманням свідоцтва про спадщину. Документ був виданий комунальним підприємством з помилкою в прізвищі в свідоцтві про право власності. У позові необхідно формувати такі вимоги: встановлення факту належності документа певній особі.

  Дана категорія справ розглядається в окремому провадженні, за місцем прописки заявника. Перед подачею позову про виправлення помилки в документі, необхідно подати запити та витребувати документи, які свідчать про те, що документ дійсно належить заявнику. Як правило, це можуть бути такі документи: свідоцтво про народження, про шлюб, довідка з місця роботи, копія паспорта, тощо.

Що робити, якщо нотаріус допустив помилку?
Як виправити помилку в документах?
Як скласти та подати позовну заяву про виправлення помилки в свідоцтві про право власності?

На консультацію можна записатися, по телефону, який вказаний в цій статті.

Mayorov V1

ohibka1

Banner - CTA V1

Back to top