Banner - CTA V2

Зараз на таку жорстку міру, як виписка після розлучення, стали зважаться все частіше - плата за комунальні послуги і, наприклад, вивезення сміття безпосередньо залежать від кількості прописаних в квартирі. Також іноді прописаний, але не проживає людина, влазить в борги, і до нього "в гості", як за розкладом, починають ходити колектори. Може дійти і до вилучення майна - потрібно ще довести, що воно належить вам, а не тому, кого ви по доброті душевній колись прописали. Так що, іноді виписати людину з приватного будинку - єдиний можливий варіант.

Mayorov V1 1 ua

Покрокова інструкція для власників житла, як зняти з реєстрації місця проживання

- Якщо ви не знаєте, де знаходиться людина, яку ви збираєтеся виписати з квартири без її згоди, то не варто йти в поліцію або паспортний стіл - треба розуміти, що його ніколи не знімуть з реєстраційного обліку просто так. Це можна зробити тільки в разі його явки. А ось якщо людина не дуже-то хоче виписуватися, доведеться відправляти його додому через суд.

Насамперед потрібно скласти позовну заяву і підготувати документи, які доведуть, що ви маєте безпосереднє відношення до житла. І, звичайно, потрібна довідка про прописку - і вас, і того, кого ви хочете виписати.

- Пакет документів подається в районний суд. Далі ви просто чекаєте, коли призначать дату процесу, і берете участь в засіданні.

Популярні питання і відповіді процесу зняття з реґстрації місця проживання

Процес виписки з квартири, яка знаходиться в приватній власності
- Зазвичай це досить простий процес. У суді ви повинні довести, що вказана людина не живе в квартирі. Наведіть свідків, надайте непрямі докази цього. Грубо кажучи, ви можете просто сказати, що більше не хочете, щоб ця людина була прописана у вашій квартирі, тому що, наприклад, змінилися обставини. Можете пояснити це так: ви не домовлялися на конкретний термін проживання, і, на вашу думку, цей термін підійшов зараз.

Коли суд прийме рішення про виписку людини без її згоди, чекайте місяць до вступу в законну силу і йдіть в ЦНАП. Небажаного гостя випишуть з вашого житла і питання "як виписати людину" більше не буде вас турбувати.

vipiska

Решение суда - последствия (видеконсультация)

Banner - CTA V1

Back to top