Banner - CTA V2

Головне: При оформленні банківської картки Приватбанку та кредитного ліміту, Приватбанк в обов'язковому порядку оформляє страховку, яка покриває кредитний ліміт, при певних обставинах.

Деталі: Якщо у вас банківська карта Приватбанк «Універсальна» то ви сплачуєте страховку, а ви її платите, оскільки вам її нараховують примусово (розраховується приблизно 0,9 відсоток від кредитного ліміту). Що означає страховка і що вона покриває? Дана страховка покриває невиплату кредитного ліміту при настанні таких випадків:
1. Втрата постійного місця роботи через: скорочення штатного розкладу; ліквідація та банкрутства підприємства, реорганізація або зміна профілю підприємства.
2. Встановленні інвалідності в результаті нещасного випадку.
3. Критичні захворювання, вперше виявлені в період дії договору страхування:
- інфаркт, інсульт, онкологічні захворювання;
- Хвороби серця, ниркова недостатність.
- смерть в результаті захворювання або нещасного випадку.

Адвокат, кандидат юридичних наук, керуючий партнер «MK Partners» Василь Майоров розповів, що позичальники Приватбанку щомісяця оплачують страховий платіж. Наприклад, якщо у вас кредитний ліміт 50 000 грн, ваш страховий платіж становить приблизно 450 грн. В місяць. Якщо вас звільнили з об'єктивних причин (скорочення, банкрутство або ліквідація підприємства), страховка покриває весь кредитний ліміт. Важливо звернути увагу на терміни і спосіб подачі заяви про настання страхового випадку. Наприклад, позичальник зобов'язаний подати заяву про настання страхового випадку протягом 30 днів.

При настанні страхового випадку, наприклад звільнення, необхідно зателефонувати за номером 3700 та залишити заявку. Взяти довідку про звільнення. Протягом 30 днів подати заявку в відділення Приватбанку і отримати відмітку про подання документів. Також радимо відправити документи поштою рекомендованим листом з описом, що б у вас залишились докази відправки. Виплата відбувається протягом 1 дня з моменту отримання всіх документів (так написано на сайті), але по факту, після перевірки всіх документів»- зазначив експерт.

З нашими реально виграними судовими справами (з відсканованими рішеннями суду), ви можете ознайомитись за посиланням: Виграні справи

Приватбанк - відеоконсультація адвоката

Зразок рішення суду з Приватбанком

PRIVAT

Banner - CTA V1

Back to top