Banner - CTA V2

 

до Придніпровського районного суду м. Черкаси
18015, м. Черкаси, вул. Гоголя, 316 

Позивач: Сас Станіслав Петрович

місцереєстрації:

18000, м. Черкаси, б-р Шевченка буд. 345, кв. 232
м.т.: (050) 050-50-50

адреса для отримання кореспонденції:
18000, м. Черкаси, бул. Шевченка буд. 207, кв.405


Відповідач: Сас Маріанна Валеріївна
місцепроживання:
18000 м. Черкаси, б-р Шевченка буд. 345, кв. 232

 

 

ПОЗОВНА ЗАЯВА
про розірвання шлюбу

 

24.05.2004 р. я, Cаc Станіслав Петрович (23.01.1981 року народження) одружився з Сас Маріанною Валеріївною (22.06.1978 року народження). Вказаний шлюб було зареєстровано у Черкаському міському відділі реєстрації актів цивільного стану, про що видане свідоцтво про одруження серії 1-СР № 675498 від 24.05.2004р. та зроблено актовий запис за № 777.

 

Під час шлюбу у нас з Відповідачем 25.02.2008 р. у м. Києві народився син – Сас Станіслав Станіславович та 06.03.2008 р. мною було отримане свідоцтво про народження яке видане відділом реєстрації актів цивільного стану Святошинського районного управління юстиції м. Києва серії 1-БК № 453123. На сьогоднішній день, мій син проживає однією сім’єю із Відповідачем.

 

У 2004 році, я закінчив з відзнакою Черкаський Державний технологічний університет і отримав базову вищу освіту за напрямом підготовки «Комп’ютерні науки» та здобув кваліфікацію бакалавра комп’ютерних наук, тому подальшу свою трудову діяльність я зажди пов’язував із роботою комп’ютерів.

 

З моменту народження сина, наша сім’я проживала разом та в зв’язку із скрутним матеріальним становищем, мені прийшлось шукати заробітку для утримання моєї сім’ї в іншому місті, оскільки можливості знайти добре оплачувану роботу за своєю професією в м. Черкаси мені не вдалося, тому в літку 2009 року я один поїхав в пошуках роботи до м. Києва, щоб працювати та заробляти кошти на утримання своєї сім’ї.

 

З початку я кожні вихідні приїжджав до дому, де ми всі разом проводили час. З часом, в зв’язку із великим навантаженням на роботі, мені не завжди доводилось їздити до дому до своєї сім’ї, через що у нас з Відповідачем почався розлад у стосунках, непорозуміння один одного та виникали з цього приводу постійні сварки.

 

Згодом я почав відчувати що наші сімейні стосунки стають все більше холодними, не дружніми, Відповідач переставала цікавитися моїм здоров’єм, моральним станом та взагалі цікавитися станом моїх справ.

 

Майже одразу, коли я почав заробляти гроші, яких вистачало на утримання моєї сім’ї, за нашою із Відповідачем усною домовленістю, я щомісячно, надавав Сас М.В. разом із своїм сином 4000 грн. (чотири тисячі гривень) для їхнього проживання. Вказану суму грошових коштів я й сьогодні продовжую надавати Відповідачу, тому вважаю що розміру мого утримання сім’ї на сьогоднішній день є цілком достатньо, для нормального існування а також морального та духовного розвитку моєї дитини.

 

На сьогоднішній день я постійно проживаю у м. Києві та співпрацюю з компанією Softoft Western Europe, Ltd. (Софтофт Вестерн Юроп Лтд.) на підставі Договору про надання послуг.

 

Спиртні напої я не вживаю, сварок також не учиняю. В зв’язку із тим, що я проживаю окремо від своєї сім’ї, ми з Відповідачем фактично не ведемо спільного господарства, внаслідок чого наше спільне життя і збереження шлюбу стало суперечити моїм інтересам. Строк для примирення прошу суд не надавати.

 

Спільно нажитого нерухомого майна у нас немає. Інше майно, що було придбане нами за час шлюбу я залишаю Відповідачу та своїй дитині.

 

Шлюб ми розриваємо вперше.

 

На підставі викладеного та у відповідності з ч.2 ст. 104, ч. 3 ст. 105, ч.1. ст. 110, ст. 112 СК України, керуючись ст. ст. 3, 12 ЦПК України,

 

ПРОШУ:

 

1. Розірвати шлюб між мною та Відповідачем – Сас Марріанною Валеріївною, зареєстрований 24.05.2004 р. у Черкаському міському відділі реєстрації актів цивільного стану, актовий запис 777;

 

2. Державне мито яке підлягає стягненню при реєстрації розірвання шлюбу в органах реєстрації актів цивільного стану, стягнути з Позивача – Сас Станіслава Петровича.

 

Додатки до позовної заяви про розірвання шлюбу:

Примітка до позовної заяви про розірвання шлюбу:

1. Думаю, що всі розуміють, що нічого складного в даній заяві не має. Просто можете брати зразок та вписувати свої дані, та правильно описувати своїми словами ситуацію.Banner - CTA V1

Back to top