Banner - CTA V2

до Придніпровського районного суду м. Черкаси

18015, м. Черкаси, вул. Гоголя, 316

Позивач: Січ Олена Віталіївна

Місце прописки:

18011, м. Черкаси, вул. Жовтнева,25, кв.19

місце проживання:

18009, м. Черкаси, вул. Смілянська,43, кв.9

Відповідач:                        Вовк Марія Михайлівна

18000, м. Черкаси, вул. Жовтнева, 25, кв. 19

Позовна заява

про визначення порядку користування житловим приміщенням

Я, Січ (Вовк) Олена Віталіївна, прописана в м. Черкаси, по вул. Жовтнева, 25, кв. 19. Квартира за вказаною адресою була придбана внаслідок спільної праці членів нашої сім'ї. На данний час в ньому проживають мій батько Вовк Віталій Васильович та його дружина Вовк Марія Михайлівна. За договором дарування квартира є приватною власністю Вовк М.М. Відповідач (Вовк М.М.) звернулася до суду з позовною заявою про визнання мене такою, що втратила право на користування жилим приміщенням у зв'язку з відсутністю в ньому понад шість місяців без поважних причин, а саме з 1977 р. З 1988 р. (як було встановлено рішенням Придніпровського районного суду м. Черкаси від 28.06.1988 р.), дійсно за вказаною адресою не проживаю, так як Марія Михайлівна створила мені такі умови проживання, за яких я вимушена була залишити це приміщення.

В 1988 році було прийняте рішення Придніпровським районним судо про моє вселення у вказану квартиру, та про зобов'язання Вовк М.М. не надавати мені перешкод у користуванні жилим приміщенням. Незважаючи на вселення, згідно рішенням суду, та попередження про стягнення штрафу за вчинення перешкод, Вовк Марія Михайлівна продовжувала створювати такі умови, за яких жити в цій квартирі було неможливо. На даний час я, тимчасово, з сином Січ Ігорем Ігоривичем, 1993 р.н., вимушена проживати у гуртожитку, що знаходиться в аварійному стані, хоча маю власне житло. Мною неодноразово подавалися скарги до Черкаської міської ради, але на них надавалися тільки формальні відповіді. Спірна квартира має три кімнати жилою площею 47,20 кв.м. В зв'язку з тим, що план квартири знаходиться у Вовк Марії Михайлівни, я не можу вказати точний метраж кожної кімнати та їх розташування.

З цих трьох кімнат тільки одна є ізольованою. В даному випадку, для забезпечення мого права на проживання в цьому приміщення, необхідно встановити його порядок користування. Виділення кімнати, що має спільні входи до інших кімнат на моє користування з неповнолітнім сином (17 років), та залишення у загальному користуванні усіх підсобних приміщені, не порушить житлових прав та інтересів відповідача.

На підставні викладеного та керуючись ст. 156 ЖК України,

Прошу:

1. Визначити порядок користування житловим приміщенням за адресою м. Черкаси, вул. Жовтнева, 25 кв. 19. Наступним чином: кімнату, що має спільні входи до інших кімнат виділити у моє користування, а підсобні приміщення залишити у загальному користуванні.

2. Витребувати план (технічний паспорт), який знаходиться у Вовк Марії Михайлівни.

3. Зобов'язати Вовк М.М. не порушувати визначений порядок користування житловим приміщенням.

Додаток:

1. Копія рішення суду від 28.06.88 р.

2. Копія акту вселення.

3. Копія відповіді виконкому від 02.01.90 р.

4. Квитанція про сплату державного мита (8,50 грн).

5. Квитанція про сплату витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи (37 грн)

6. Копія позовної заяви з додатками.

"___"_________________  2010р. Січ Олена Віталіївна

 

Примітка до Позовної заяви про визначення порядку користування житловим приміщенням:

1. Важко буде знайти мову із людиною (відповідачем) у разі прийняття судом позитивного рішення.

2. Якщо Ви володієте доказами у такій справі Вас заселять на підставі рішення суду. В будь-якому випадку знаходьте спільну мову із Відповідачем та шукайте варіанти поліпшення свого власного життя.

 

Banner - CTA V1

Back to top