Banner - CTA V2

до Придніпровського районного суду м. Черкасиі
18016, м. Черкаси, вул. Гоголя, 316
Позивач: Гук Тетяна Михайлівна
11.01.1978 р.н.

місцепроживання:
18000, м. Черкаси, вул. Гоголя 315, кв.12
м.т.: (067) 123-45-52
Відповідач: Ганжа Ілля Пилипович
місцепроживання:

18000, м. Черкаси, вул. Чехова 15, кв. 43

Позовна заява

про визнання батьківства

Я, Гук Т.М. народилася 11.01.1978 р.н. в м. Берегові Закарпатської області. У свідоцтві ро моє народження матір'ю записана Гук Марія Федірівна, а батьком - Ганжа Ілля Пилипович. Але свого батька я ніколи не бачила. Невдовзі пілся мого народження мати переїхала зі мною до своїх батьків у м. Черкаси, де я проживаю і зараз.

Оскільки іншого чоловіка в сім'ї, крім дідуся, не було, то я, як і мама, називала його батьком. Згодом, мати повідомила мені, що мій батько був прикордонником і загинув ще до мого народження. Проте, будь-яких документів у мамиз цього приводу не було.

24 травня 2004 р. моя мати померла. Після смерті матері серед її докуметів та листів я знайшла листи Ганжи Іллі Пилиповича. Листи були адресовані моїй мамі і в них він розпитував про мене, моє здоров'я, запевняв маму, що він любить на собох і не відмовляється від того, що є моїм батьком, але не може визнати цього офіційно, тому що задасть болю та образи своїй сім'ї.

Я вирішила дізнатися про все, що можливо, про мого батька і виявила, що вони з мамою були односельцями і вчилися в одній школі, а зараз він живе на сусідній вулиці.

Згодом я знайшла свого батька, поспілкувалася з ним та попросила його офіційно визнати своє батьківство. Але він відмовився. Тому я вирішила звернутись до суду з таким позовом.

Вважаю, що в своїх листах відповідач визнав моє походження саме від нього. Запис про батька в актовому записі про моє народження був зроблений зі слів матері, і тому я маю право на такий позов.

На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 128, 135 Сімейного кодексу України,

Прошу:

1. Визнати Ганжу Іллю Пилиповича, 1940 р.н., уродженця м. Черкаси, батьком Гук Тетяни Михайлівни, 11.01.1978 р.н.

Додатки:

1. Ксерокопія листів Ганжи І.П. до Гук М.Ф.

2. Копія свідоцтва про народження.

3. Копія позовної заяви з додатками.

 

"___"_________________2010р. Гук.Т.М.

 

 

 

Banner - CTA V1

Back to top