Banner - CTA V2

 до Придніпровського районного суду м. Черкаси
18015, м. Черкаси, вул. Гоголя, 316

Позивач: Сас Станіслав Петрович
місцереєстрації:
18000, м. Черкаси, б-р Шевченка буд. 345, кв. 232
м.т.: (050) 050-50-50
адреса для отримання кореспонденції:
18000, м. Черкаси, бул. Шевченка буд. 207, кв.405


Відповідач: Бас Маріанна Валеріївна
місцепроживання:
18000 м. Черкаси, б-р Шевченка буд. 345, кв. 232

 

Позовна заява

про визнання шлюбу недійсним

 

01.06.2009 року, Я, Сас Станіслав Петрович, 1950 р.н., уклав шлюб з Бас Маріанною Валеріївною, 1950 р.н., у відділі реєстрації актів громадянського стану Придніпровського районі м. Черкаси. Актовий запис № 123.

Після укладення шлюбу виявилось, що Бас Маріанна Валеріївна, не мала наміру створювати зі мною сім'ю,а саме: До укладення шлюбу Відповідач знала, що я маю отримати квартиру, так як стояв на квартирному обліку як інвалід з дитинства ІІ групи із психичними захворюванням (медичний висновок № 13 від 12.11.1995 р.) у першечерговому порядку. Свою квартиру вона продала і отриманими коштами розрахувалась за свої борги.

При укладенні шлюбу змінити своє прізвище на моє Відповідач відмовилась, нічим це не пояснюючи. По сьогоднішній день спільне господарство Відповідач вести відмовляється наводячи будь-які причини.

В серпні 2009 року мені була надана, згідно черги, двокімнатна квартира. Але одразу ж після її отримання Відповідач повідоміла мені, що в неї ще залишились борги на суму приблизно 19000 тис.дол. США і запропонувала продати цю квартиру та купити однокімнатну, а коштами від продажу погасити борг, який скрила від мене при укладенні шлюбу. На дану пропозицію я не погодився, так як згідно медичного висновку, я не можу проживати в одній кімнаті з іншими членами сім'ї, про що ії було відомо.

Знаючи що я потребую цілодобово бути під наглядом (із-за психічного захворювання у мене трапляються приступи епілепсії), та е можу проживати один в квартирі, бо це є небезпечним для мого життя, вона могла залишати мене по півмісяця, а в грудні 2009 року без мого відома на три місяці поїхала до своєї дочки за кордон, залишивши мене одного.

У зв'язку з тим, що даний шлюб зі сторони Відповідача був укладений тільки з метою отримання квартири та її продажу для погаження своїх боргів, а не з наміром створити сім'ю, то вважаю, що у мене є підстави заернутися до суду з заявою про визнання його недійсним.

Відповідно до ч. 2 ст. 40 СК України шлюб визнається недійсним за рішенням суду у разі його фіктивності. Шлюб є фіктивним, якщо його укладено жінкою та чоловіком або одним із них без наміру створення сім'ї та набуття прав та обов'язків подружжя. Відповідно до п. 18 ст. 4 Декрету Кабінету Міністрів України "Про державне мито" я звільнений від сплати державного мита.

На підставі викладеного та керуючись ст. 40-42 Сімейного кодексу України, -

Прошу:

1. Визнати недійсним у зв'язку з фіктивністю шлюб зареєстрований між мною та Бас Маріанною Валеріївною укладений у відділі реєстрації актів цивільного стану Придніпровському районі м. Черкаси. Актовий запис № 123.

2. Викликати свідків:1) Спірідонова Віктора Івановича (м. Черкаси, бул. Шевченка, 347, кв. 23); 2) Шумко Ольгу Вікторівну (м. Черкаси, вул. Енгельса, 35, кв.45).

Додатки:

1. Копія свідоцтва про укладення шлюбу.

2. Копія довідки МСЕК.

3. Копія ордеру на жиле приміщення.

4. Копія витягу з протоколу № 56.

5. Копія довідки форми № 4-33

6. Квитанція про сплату витрат на ІТЗ (120 грн.)

7. Копія позовної заяви з додатками.

 

01.01.2010 р.             С.П.Сас

 

Примітка до позовної заяви про визнання шлюбу недійсним:

1. Намагайтесь розібратися в першу чергу в тій людині, з ким плануєте зав'язати шлюбні стосунки, щоб в майбутньому уникнути такого судового спору.

 

 

 

Banner - CTA V1

Back to top