Banner - CTA V2

Черкаський районний суд Черкаської області

18015, м. Черкаси, вул. Гоголя, 316

 

Позивач: Іваненко Іванна Іванівна,

19615, с. Мошни, вул. Леніна, 151

Черкаського району, Черкаської області

 

Відповідач:    Іваненко Сергій Васильович

20911, с. Вітово, б/н, Чигиринський район, Черкаська область

 

Позовна заява

про призначення аліментів

 

Після шлюбу із Іваненком Сергієм Васильовичем на вихованні в мене залишилася наша спільна дочка Іваненко Тетяна Сергіївна, 19 січня 1991 року народження.

До досягнення повноліття Відповідач сплачував аліменти на утримання дочки належним чином. Заборгованості не виникало. Проте, після досягнення повноліття Відповідач категорично відмовився сплачувати аліменти нічим не коментуючи свою відмову.

Статтею 199 Сімейного кодексу України встановлено, якщо повнолітні дочка, син продовжують навчання і у зв’язку з цим потребують матеріальної допомоги, батьки зобов’язані утримувати їх до досягнення двадцяти трьох років за умови, що вони можуть надавати матеріальну допомогу.

Дочка на даний час навчається на 2-му курсі Черкаського медичного коледжу (довідка додається). Зі своїх доходів я не можу  повністю забезпечити повноцінне навчання дочки.

На підставі вищенаведеного, у відповідності до статей 181-183, 199 Сімейного кодексу України, статті 3 Цивільного кодексу України, -

прошу:

1. Визначити розмір аліментів, які Іваненку Сергію Васильовичу необхідно сплачувати на мою користь на утримання нашої дочки у розмірі 1/2 частки з усіх видів його заробітку (доходу), але не менш одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян щомісяця, до закінчення навчання дочки або до досягнення нею двадцяти трьох років.

2. Судові витрати покласти на відповідача.

Додатки до позовної заяви про стягнення аліментів:

1. Копія позовної заяви;

2. Копія паспорту та ідентифікаційного коду Позивача;

3. Копія паспорту та ідентифікаційного коду дочки;

4. Копія довідки із Черкаського медичного коледжу.

5. Квитанція про сплату судових витрат.

 

"___"____________ 2009 року

 

                                                                                                    І.І. Іваненко

Примітка до позовної заяви про стягнення аліментів:

1. Дана позовна заява є одною із найлегших стосовно складання. Та й сам процес є не занадто складним. Ситуація для позивача може ускладнитися тільки у тому випадку, якщо зі сторони відповідача наймається адвокат. Тоді варто й самому позивача скористатися послугами юриста.

2. Є іще один варіан позовної заяви про стягнення аліментів.

Banner - CTA V1

Back to top