Banner - CTA V2

Ця скарга про зобов'язання виконавця зняти арешт у випадку, коли є переплата по аліментах. Зверніть увагу, що необхідно подавати саме скаргу, а не позовну заяву про зняття арешту з майна. Крім того, необхідно подати скаргу в межах строку (10 днів) на оскарження.

Mayorov V1 1 ua 

Оболонський районний суд м. Києва

БОРЖНИК: ______________
паспорт ______________
зареєстрований за адресою: ______________

СТЯГУВАЧ: ______________
паспорт ______________
зареєстрований за адресою: ______________

Оболонський районний відділ державної виконавчої служби м. Києва Головного територіального управління юстиції у м. Києві
Адреса: 02000, Київ, вул. Маршала Тимошенка, 2-Д

Скарга
щодо дій та бездіяльності державного виконавця

В провадження Оболонського районного суду міста Києва перебуває справа ______ за позовом ___________ про стягнення аліментів.

Підставою звернення відповідача, стала наявність арешту рухомого майна від 13-04-2017р.

На виконанні державного виконавця _________ знаходиться виконавче провадження номер за ЄДРВП __ щодо примусового виконання виконавчого листа № _____ від 18.01.2017р. виданого Оболонським районним судом м. Києва про стягнення з боржника _________ аліментів у розмірі 1/3 частини усіх видів доходів боржника щомісячно.
13.04.2017 року постановою державного виконавця Оболонського ___________. (у додатку) накладений арешт на рухоме майно Відповідача, що належить відповідачу.
Відповідно до копії розрахунку заборгованості по аліментам по виконавчому листу № _______ від 18.01.2017р. виданого Оболонським районним судом м. Києва (у додатку) заборгованість у Відповідача перед ______ відсутня. Станом на 27.12.2019 року наявна переплата в розмірі 30274,46 грн.
На адресу Оболонського районного відділу державної виконавчої служби ________. була направлена вимога про зняття арешту, але відповіді не було отримано, а арешт не був знятий. Скарга подається в межах строку на оскарження, оскільки на 10.02.2020 будь-якої відповіді не було отримано. Прошу суд розглядати цей факт, як поважність причини пропущення строку на подання скарги
Однак незважаючи на те, що борг, у зв’язку із виникненням якого було накладено арешт на майно Відповідача, погашено у повному обсязі, арешт з майна не знято, що порушує законні права та інтереси Відповідача щодо розпорядження майном, власником якого він є.
Згідно ч. 1 ст. 317 ЦК України, власникові належать права володіння, користування та розпорядження своїм майном.
Крім того, державний виконавець скасував інші тимчасові обмеження!

Керуючись ст.ст. 3, 4, 60, 447-453 ЦПК України, ч. 1 ст. 317, ст. 321 ЦК України, ЗУ «Про виконавче провадження» ,-
ПРОШУ:
1. Прийняти заяву до розгляду.
2. Визнати дії чи бездіяльність та постанову державного виконавця Оболонського районного відділу державної виконавчої служби м. Києва Головного територіального управління юстиції у м. Києві, ________________, неправомірними;
3. Зобов’язати державного виконавця __________ зняти арешт з всього рухомого майна, в тому числі з автомобіля д/з ____________.
4. Витребувати виконавче провадження №________ з Оболонського районного відділу державної виконавчої служби м. Києва Головного територіального управління юстиції у м. Києві.
5. Поновити строк для подання скарги.

Додатки:
3. Копія технічного паспорта на авто.
4. Копія запиту у виконавчу службу.
5. Докази направлення сторонам.

__________

Banner - CTA V1

Back to top