Banner - CTA V2

*відповідно до ЦПК України та КАС України, довіреність представника на ведення справи у суді може бути посвідчена не тільки Нотаріально, але й за місцем проживання Довірителя. Дана форма Довіреності, була використана на практиці. Суддя долучив до участі у справі представника, повноваження якого були підтверджені довіреністю, складеною за даною формою та яка була посвідчена за місцем проживання Довірителя (РЕУ, СУБ, ОСББ тощо).

 

 

Д О В І Р Е Н І С Т Ь

 

Я, гр. Федотова Валентина Петрівна, 25.04.1963 року народження, яка мешкає за адресою: м. Черкаси, вул. Хрещатик, 152, кв. 30 (паспорт серії НЕ номер 267834, виданий Придніпровським РВ УМВС України в Черкаській області 13.07.2003 року), інд. 1234567890, цією довіреністю уповноважую Бодашка Олександра Олександровича, що мешкає за адресою: м. Черкаси, бул. Шевченка, 207, кв. 405 (паспорт серії НЕ 0123456, виданий Придніпровським РВ УМВС України в Черкаській області 18.03.2000 року), інд. 0987654321:

ВЕСТИ МОЇ СУДОВІ СПРАВИ
та бути моїм представником в усіх установах в тому числі і судах з усіма правами, які надані законом позивачу, відповідачу, третій особі і потерпілому, у тому числі з правом подачі заяви до суду, закінчення справи мировою угодою, визнання або відмови повністю або частково від позовних вимог, зміни предмету позову, оскарження рішення суду, одержання виконавчого листа та бути моїм представником в органах ДВС стосовно виконання рішення суду по виконавчому провадженню.
Для здійснення своїх повноважень Бодашко Олександр Олександрович має право від мого імені підписувати позовні заяви, апеляційної та касаційні скарги, всі документи пов’язані з розглядом справ у суді, а також ознайомлюватись із матеріалами справи на будь-якій стадії судового розгляду в тому числі апеляційного та касаційного провадження, користуватись іншими правами, передбаченими діючим цивільно-процесуальним законодавством та іншими нормативними актами.

Ця довіреність видана строком на один рік та дійсна до _______2011 року без права передоручення третім особам.

______________ 2010 року.

Підпис ______________________________________________________________

Підпис гр. Федотової Валентини Петрівни вчинений в моїй присутності засвідчую.

Banner - CTA V1

Back to top