Banner - CTA V2

До Голосіївського районного


суду м. Києва


 


Кашпера Василя Васильвича,


який мешкає за адресою:


Відповідач: адміністративна


Комісія при виконавчому


комітеті Голосіївської районної


Ради народних депутатів м. Києва,


юридична адреса:


 


СКАРГА


01.10.2006 постановою адміністративної комісії при виконавчому комітеті Голосіївської районної Ради народних депутатів м. Києва щодо мене накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу розміром 150 (сто п'ятдесят) гривень за порушення порядку зайняття підприємницькою діяльністю, передбаченого ст. 164 КпАП України.


Постанову адміністративної комісії про накладення штрафу вважаю незаконною, оскільки я продавав на ринку норкову шубу, щоб за виручені кошти придбати для сім'ї телевізор, що не є підприємницькою діяльністю.


На підставі ст. 244 ЦПК України ПРОШУ:


1. Постанову адміністрації Голосіївської районної Ради народних депутатів м. Києва про накладення адміністративного стягнення щодо мене скасувати і справу про адміністративне правопорушення закрити.


2. У порядку підготовки справи до слухання витребувати від адміністративної комісії при виконкомі Голосіївської районної Ради народних депутатів м. Києва матеріали про накладення щодо мене адміністративного стягнення.


3. Викликати в судове засідання свідків:


Січука Валерія Сергійовича, який мешкає за адресою:


Маслову Олену Вікторівну, яка мешкає за адресою:


Додаток:


1. Копія постанови про накладення адміністративного стягнення.
2. Копія скарги.

06.10.2006

(підпис)


Примітка до скарги:


Скарга - це документ, в якому особа (установа) скаржиться на порушення її прав та інтересів з боку іншої особи (установи) і пропонує вжити належних заходів для ліквідації такого порушення.


Реквізити: адресат (назва установи або посадової особи, яка має повноваження щодо розгляду даної скарги); адресант (прізвище, ім'я, по батькові, посада, домашня адреса і паспортні дані особи, яка подає скаргу); назва документа (скарга), текст, дата, підпис, засвідчення підпису.


Banner - CTA V1

Back to top