Заступникові начальника
Головного управління у
справах захисту прав споживачів
Царуку Ю.В.
мешканців будинку № 76-6
по вул. Свободи в м. Києві
СКАРГА
Ми, мешканці будинку № 76-6 по вул. Свободи в м. Києві з 19 по ЗО квартири звертаємось до Вас за допомогою.
Приватний підприємець Бережний О.Т. орендує підвал нашого будинку, використовуючи його під склад. Зараз йому цього стало замало і він вирішив побудувати у підвалі «кафе-інтернет». Це при тому, що будинок 1946 р. забудови, знаходиться в аварійному стані, тріщини по стінах видніються у всіх квартирах та з кожним роком вони збільшують свої розміри.
Розпочаті роботи в підвалі нам ніякої користі не принесуть, а навпаки – погіршать наші умови проживання.
Коли ми звернулись у ЖЕК – 200, нам пояснили, що орендар розпочав ремонт і в підвалі буде склад та офіс. Документів на проведення ремонту в орендаря немає ніяких, за що Головне управління з благоустрою м. Києва висунуло проти нього штрафні санкції.
Це його не зупинило. Ремонт та перепланування підвального приміщення продовжується, що надзвичайно заважає мешканцям будинку. Коли ми, мешканці, підійшли подивитись, що там робиться, то побачили, що підвал перепланувався саме в «кафе-інтернет».
Документів – дозволу санстанції, пожежної частини, а головне – погодження ЖЕК – 200 та мешканців будинку орендар не має.
Так, не маючи нічого, окрім своєї впевненості про непокарання, орендар привласнив прибудинкову територію, де, ми так вважаємо, планує в літній період встановити столики, і це під вікнами, де ми проживаємо.
З усього видно, що в нас з'явився господар будинку, а хто ж тоді адміністрація ЖЕКу?
Ми надзвичайно обурені поведінкою орендаря, тому сподіваємося на Вашу допомогу у вирішенні наших проблем та призупинити його незаконні дії, за що завчасно Вам дуже вдячні.
Підписи мешканців квартир з 19 по 30.
Примітка до Скарги:
Скарга – це документ, в якому особа (установа) скаржиться на порушення її прав та інтересів з боку іншої особи (установи) і пропонує вжити належних заходів для ліквідації такого порушення.
Реквізити: адресат (назва установи або посадової особи, яка має повноваження щодо розгляду даної скарги); адресант (прізвище, ім'я, по батькові, посада, домашня адреса і паспортні дані особи, яка подає скаргу); назва документа (скарга), текст, дата, підпис, засвідчення підпису.