Banner - CTA V2

Начальникові УМВС України у Київській області


генерал-майору міліції Мироненку А.В.


ПОДАННЯ


про присвоєння чергового


спеціального звання «капітан міліції» слідчому слідчого відділу  ________  (повна назва органу)


Костенко Марині Олександрівні,


1979 року народження, українці, освіта вища, у 2000 році


закінчила (повна назва закладу),


в органах внутрішніх справ з липня 1996 року,


у займаній посаді — з серпня 2000 р.,


у спеціальному званні — з червня 2000 р.


 


Старший лейтенант міліції Костенко М.О. за час служби в органах внутрішніх справ зарекомендувала себе з позитивного боку як грамотний, професійно підготовлений працівник, що має практичний досвід роботи у займаній посаді.


У службовій діяльності вміло застосовує нормативні акти, які регламентують роботу органів внутрішніх справ. У роботі вміє визначити головне і зосередити увагу на його виконання.


Сумлінно ставиться до виконання своїх службових обов'язків, постійно підвищує професійний рівень. Особисто дисциплінована, принципова, вимоглива, користується повагою у колективі та в керівництва підрозділу. Самокритично оцінює недоліки в роботі. Має добрі показники у службовій діяльності.


У стосунках з громадянами ввічлива і тактовна. За складом характеру врівноважена. Фізично розвинена добре. Матеріальну частину зброї і порядок її застосування знає та вміло нею володіє. Уміє зберігати службову таємницю.


Керівництво    районного управління порушує питання про присвоєння старшому лейтенанту міліції Костенко М.О., старшому слідчому слідчого відділу чергового спеціального звання «капітан міліції».


 


Начальник
(повна назва райуправління)
підполковник міліції       (підпис)       В.В.Василець


Примітка до подання:


Подання – документ, що містить пропозицію про призначення, переміщення, присвоєння чергового спеціального звання чи заохочення працівника установи.


Подання оформляється на стандартному аркуші паперу, обов'язковими реквізитами якого є: адресат, назва виду документа, текст, підпис, дата.


Текст подання містить таку інформацію: звання, прізвище, ім'я по батькові, рік народження, освіта, посада, яку займає працівник у даний час.


У текстовій частині зазначається стаж роботи (загальний; у даному підрозділі, в даній посаді); оцінка службової діяльності; підвищення професійного рівня; оцінка ділових та моральних якостей; участь у громадській роботі; мотиви призначення чи переміщення; посада і структурний підрозділ, куди пропонують призначити чи перемістити працівника.


Подання підписується керівником підрозділу й адресується начальникові установи.

Banner - CTA V1

Back to top