Banner - CTA V2

ХАРАКТЕРИСТИКА-РЕКОМЕНДАЦІЯ


лейтенанта міліції, випускника 2006 року


Київського національного університету внутрішніх справ


ХАРЧЕНКА Олега Леонідовича,


1984 року народження, українця,


освіта вища – у 2006 році закінчив


Київський національний університет внутрішніх справ,


в органах внутрішніх справ з 2002 р.


 


Лейтенант міліції Харченко О.Л. у Київському національному університеті внутрішніх справ навчався з 2002 року за направленням ГУ МВС України у м. Києві. За час навчання зарекомендував себе з позитивного боку, прагнучи до підвищення рівня теоретичних знань і отримання практичних навичок, морального та фізичного самовдосконалення.


Як відмінник навчання, активно займався науково-дослідною роботою. Плідно працював у наукових гуртках кафедри філософії, конституційного права, кримінального права, криміналістики та економіки, брав участь в олімпіадах з ринкової економіки, юридичної логіки та кримінального права. У 2002 – 2005 рр. виступав на науково-практичних конференціях НТК інституту.


Підготував наукові роботи з філософії, основ економічної теорії, кримінального права на теми: «Соловйов П.С. та його вплив на російську філософію», «Трудовий договір», «Підприємництво як фактор динамізму ринкової економіки в Україні» та ін.
За відмінне навчання й успіхи в науковій діяльності Харченко О.Л. неодноразово заохочувався керівництвом курсу, інституту, ректоратом, ГУ МВС України в м. Києві.


Харченко О.Л. вільно володіє українською, російською та англійською мовами, має добрі навички роботи на комп'ютері, вміє чітко, логічно та доступно викласти інформацію, має схильність до педагогічної та наукової роботи.


Враховуючи вищевикладене, беручи до уваги бажання випускника продовжити навчання, лейтенант міліції Харченко Олег Леонідович рекомендується до вступу в ад'юнктуру Київського національного університету внутрішніх справ на денну форму навчання.


 


Начальник Інституту підготовки


кадрів кримінальної міліції КНУВС


полковник міліції    (підпис)    П. Ю. Титаренко


(печатка)


20.06.2006Якщо вам була корисна дана стаття, то ви можете підписатися на ел. пошту на блог одного із авторів данного проекту Сергія Гартингера "Путь одного юриста".


В подарок отримаєте аудіокнигу-бестселер Дональда Трампа "Думай как миллиардер" Для подписки пройдите по этой ссылке>

Banner - CTA V1

Back to top