Banner - CTA V2

ЗАТВЕРДЖУЮ 

Начальник (повна назва райвідділу)

полковник міліції

_______________ О.М.Присяжнюк

20.06.2020

 

ХАРАКТЕРИСТИКА - ВІДГУК

курсанта 3 курсу Інституту

підготовки кадрів кримінальної міліції КНУВС

сержанта міліції

Мельничука Петра Євгеновича,

1985 року народження, українця, освіта незакінчена вища

  

Курсант Мельничук П.Є. за час проходження навчальної практики з 14 до 31 липня 2006 року у відділі карного розшуку Кагарлицького РВ УМВС України у Київській області зарекомендував себе як здібний, сумлінний, дисциплінований, наполегливий, добросовісний працівник. Він у повному обсязі відпрацював програмні питання, виконав усю роботу, пов'язану з індивідуальним планом-завданням. Проявив себе професійно грамотним, здатним самостійно вирішувати всі службові питання. Ознайомився з роботою оперативного уповноваженого, надаючи практичну допомогу в проведенні оглядів, допитів та інших слідчих дій, виїжджав на затримання правопорушників, виконував технічну роботу в справах і матеріалах перевірки, залучався до проведення рейдів та загальнопрофілактичних операцій тощо. Брав участь у виїздах огляду місця події. Добросовісно, творчо, з почуттям високої відповідальності ставився до своїх службових обов'язків.

Курсант Мельничук уміє орієнтуватися у складній обстановці, приймаючи оптимальні, відповідні щодо закону рішення, володіє засобами активної оборони та особистого захисту. Користується авторитетом серед особового складу райвідділу.

При спілкуванні з громадянами поводиться коректно, чемно, ввічливо. Фізично підготовлений, у побуті скромний, діловий, у громадських місцях поводиться добре. Порушень службової дисципліни і законності не має.

За підсумками навчальної комісії курсант Мельничук заслуговує оцінку «відмінно».

Характеристика видана для подання до ННІПККМ 

Начальник відділу карного
розшуку

майор    (підпис)    В.П.Вірченко

(печатка) 01.08.2020

З нашими реально виграними судовими справами (з відсканованими рішеннями суду), ви можете ознайомитись за посиланням: Виграні справи

Banner - CTA V1

Back to top