Banner - CTA V2

ЗАТВЕРДЖУЮ


Начальник (повна назва райвідділу)


полковник міліції


_______________ О.М.Присяжнюк


20.06.2006


 


ХАРАКТЕРИСТИКА - ВІДГУК


курсанта 3 курсу Інституту


підготовки кадрів кримінальної міліції КНУВС


сержанта міліції


Мельничука Петра Євгеновича,


1985 року народження, українця, освіта незакінчена вища


 


Курсант Мельничук П.Є. за час проходження навчальної практики з 14 до 31 липня 2006 року у відділі карного розшуку Кагарлицького РВ УМВС України у Київській області зарекомендував себе як здібний, сумлінний, дисциплінований, наполегливий, добросовісний працівник. Він у повному обсязі відпрацював програмні питання, виконав усю роботу, пов'язану з індивідуальним планом-завданням. Проявив себе професійно грамотним, здатним самостійно вирішувати всі службові питання. Ознайомився з роботою оперативного уповноваженого, надаючи практичну допомогу в проведенні оглядів, допитів та інших слідчих дій, виїжджав на затримання правопорушників, виконував технічну роботу в справах і матеріалах перевірки, залучався до проведення рейдів та загальнопрофілактичних операцій тощо. Брав участь у виїздах огляду місця події. Добросовісно, творчо, з почуттям високої відповідальності ставився до своїх службових обов'язків.


Курсант Мельничук уміє орієнтуватися у складній обстановці, приймаючи оптимальні, відповідні щодо закону рішення, володіє засобами активної оборони та особистого захисту. Користується авторитетом серед особового складу райвідділу.


При спілкуванні з громадянами поводиться коректно, чемно, ввічливо. Фізично підготовлений, у побуті скромний, діловий, у громадських місцях поводиться добре. Порушень службової дисципліни і законності не має.


За підсумками навчальної комісії курсант Мельничук заслуговує оцінку «відмінно».


Характеристика видана для подання до ННІПККМ.


 


Начальник відділу карного
розшуку


майор    (підпис)    В.П.Вірченко


(печатка) 01.08.2014


Banner - CTA V1

Back to top