Banner-V2

ЗАТВЕРДЖУЮ


Начальник (повна назва райвідділу)


полковник міліції


_______________ О.М.Присяжнюк


20.06.2006


 


ХАРАКТЕРИСТИКА - ВІДГУК


курсанта 3 курсу Інституту


підготовки кадрів кримінальної міліції КНУВС


сержанта міліції


Мельничука Петра Євгеновича,


1985 року народження, українця, освіта незакінчена вища


 


Курсант Мельничук П.Є. за час проходження навчальної практики з 14 до 31 липня 2006 року у відділі карного розшуку Кагарлицького РВ УМВС України у Київській області зарекомендував себе як здібний, сумлінний, дисциплінований, наполегливий, добросовісний працівник. Він у повному обсязі відпрацював програмні питання, виконав усю роботу, пов'язану з індивідуальним планом-завданням. Проявив себе професійно грамотним, здатним самостійно вирішувати всі службові питання. Ознайомився з роботою оперативного уповноваженого, надаючи практичну допомогу в проведенні оглядів, допитів та інших слідчих дій, виїжджав на затримання правопорушників, виконував технічну роботу в справах і матеріалах перевірки, залучався до проведення рейдів та загальнопрофілактичних операцій тощо. Брав участь у виїздах огляду місця події. Добросовісно, творчо, з почуттям високої відповідальності ставився до своїх службових обов'язків.


Курсант Мельничук уміє орієнтуватися у складній обстановці, приймаючи оптимальні, відповідні щодо закону рішення, володіє засобами активної оборони та особистого захисту. Користується авторитетом серед особового складу райвідділу.


При спілкуванні з громадянами поводиться коректно, чемно, ввічливо. Фізично підготовлений, у побуті скромний, діловий, у громадських місцях поводиться добре. Порушень службової дисципліни і законності не має.


За підсумками навчальної комісії курсант Мельничук заслуговує оцінку «відмінно».


Характеристика видана для подання до ННІПККМ.


 


Начальник відділу карного
розшуку


майор    (підпис)    В.П.Вірченко


(печатка) 01.08.2014


Banner V1

Back to top