Ректорові (назва закладу)

 

генерал-лейтененту міліції

 

Савченку В.Ю.

 

 

 

РАПОРТ

 

 

 

Прошу надати мені чергову відпустку за 2006 рік з 1 липня 2006 року з правом виїзду до м. Севастополя.

 

 

 

Доцент кафедри
юридичного документознавства
підполковник міліції    (підпис)    Т.Т. Марченко

 

20.06.202__

 

 

Рапорт - це письмовий документ, який складається звіт про виконану роботу, що надається керівництву або іншій відповідальній особі. У цій статті ми розглянемо кроки, необхідні для складання репорту.

Крок 1: Визначте, про що буде ваш репорт

Перш за все, необхідно визначити, про що буде ваш репорт. Це може бути звіт про виконання певної проектної роботи, виконання технічного завдання або інша тема, яка повинна бути охоплена вашим репортом.

Крок 2: Зібрати необхідну інформацію

Після визначення теми вашого репорту, вам потрібно зібрати всю необхідну інформацію. Це може включати результати ваших досліджень, статистичні дані, звіти з попередніх періодів та інші джерела інформації.

Крок 3: Структуруйте свій репорт

На даному етапі вам потрібно визначити структуру вашого репорту. Як правило, репорт складається зі вступу, основної частини, висновків та рекомендацій. Вступ має містити короткий огляд теми, основна частина - детальний опис виконаної роботи, а висновки та рекомендації - ваши думки та пропозиції щодо подальшого розвитку ситуації.

Крок 4: Напишіть свій репорт

Тепер, коли ви вже маєте всю необхідну інформацію та структуру вашого репорту, вам потрібно написати його. Варто звернути увагу на те, щоб ваш репорт був зрозумілим та логічним, з коректною граматикою та правильною структурою речень.

Примітка до Рапорту:

 

У діяльності органів внутрішніх справ України всі працівники на відміну від заяви складають рапорт.

 

Рапорт – це письмове звернення працівника до вищої посадової особи з проханням (надання відпустки, матеріальної допомоги, покращення житлових умов, переведення, звільнення тощо) чи поясненням особистого характеру.

 

Рапорт має відповідати всім вимогам щодо його оформлення, містити відповідні реквізити. Пишеться рапорт на стандартному аркуші паперу формату А4 у довільній формі з дотриманням як технічних, так і лінгвістичних вимог.

 

Реквізити рапорту: адресат; назва документа (рапорт); текст-прохання та його обгрунтування (докази) – для рапортів про звільнення чи переведення; посада, звання, підпис, ініціали, прізвище; дата

Back to top