ЗАПРОШЕННЯ
Вельмишановний колего!
Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародному конгресі «____________________________________»,
який проводить Науково-дослідний інститут ___________.
На конгресі обговорюватимуться питання місця, долі й ролі української мови в Україні і в світі, актуалізується мовоукраїнознавчий підхід до вирішення освітянських завдань, з'ясовуватимуться шляхи подолання існуючих мовних суперечностей в Україні та виконання статті 10 Конституції України про статус української мови.
Адреса оргкомітету: ______________________ .
Телефони: ____________.
Початок роботи: _______.
Оргкомітет
З нашими реально виграними судовими справами (з відсканованими рішеннями суду), ви можете ознайомитись за посиланням: Виграні справи
Примітки до запрошення:
Запрошення – це документ, який адресується конкретній особі, закладу чи установі і містить пропозиції взяти участь у події чи заході. Не зайве звернути увагу на грамотність і бездоганну акуратність.
Запрошення – особливо вимогливі. Основою змісту кожного запрошення є: хто, кого, куди, коли, з якої нагоди запрошує. Ці факти мають бути викладені чітко, щоб в адресата не виникло ніяких сумнівів чи вагань.
Зміст – характер запланованого заходу, термін проведення, умови участі. Оформляється на цупкому папері чи окремій листівці. Запрошення має свій набір усталених зворотів і фраз: шановний, шановні, глибокоповажний(і), запрошую (ємо), ласкаво просимо, дозвольте запросити Вас тощо.
За змістом і формуляром запрошення є близьким до службового листа. Реквізити:
– назва виду документа;
– звертання до адресата;
– текст, у якому зазначається: дата і час події; місце; порядок денний, тематика події; прізвища доповідачів з кожного питання; прізвище і телефон відповідальної особи;
– підпис;
– печатка при потребі.