Герб України

НАЦІОНАЛЬНА ЮРИДИЧНА АКАДЕМІЯ УКРАЇНИ ІМЕНІ ЯРОСЛАВА МУДРОГО
 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

10.10.2006                                       м. Харків                                             №25

 

Про порядок прийому та обробки

кореспонденції в академії

У зв'язку з необхідністю впорядкування діловодства в ....(назва органу), з метою забезпечення належних умов для своєчасної і якісної підготовки документації на відправку та для звіту керівництву

ВИМАГАЮ:

1. Відділу документаційного забезпечення (Можарська Р.П.) прийом та облік вхідної, вихідної кореспонденції, документів внутрішнього обігу, реєстрацію наказів і розпоряджень здійснювати згідно із ...

2. Розпорядження довести до відома зацікавлених осіб.

3. Контроль за виконанням розпорядження здійснювати постійно (...).

Ректор               (підпис)               О.М. Рябошапка

З нашими реально виграними судовими справами (з відсканованими рішеннями суду), ви можете ознайомитись за посиланням: Виграні справи

 

Примітка до Розпорядження:

Розпорядження – правовий акт управління державного органу, що видається одноособово керівником, головним чином колегіального органу державного управління з метою вирішення оперативних питань. Як правило, розпорядження має обмежений термін дії, стосується вузького кола організації, посадових осіб і громадян, кому адресоване.

Розпорядження становлять підзаконні акти, що поділяються на дві групи:

а) розпорядження загального характеру – тривалої дії;

б) розпорядження часткового (окремого) характеру – стосуються конкретного вузького питання.

Розпорядження видають Кабінет Міністрів України, виконкоми Рад народних депутатів, а також керівники підприємств, організацій, установ та їхні заступники для вирішення оперативних завдань.

Реквізити: Герб України; назва органу управління, що видає розпорядження; назва виду документа; заголовок; дата, місце видання, номер документа; текст; підпис відповідальної особи; виконавець.

Текст розпорядження оформляють так само, як і текст наказу з основної діяльності або вказівки.

 

Розпорядження - це юридичний документ, який видавач використовує для надання інструкцій або вказівок щодо вирішення конкретних питань у певній ситуації. У залежності від мети розпорядження, воно може бути видано як внутрішній документ для регулювання діяльності певного підприємства або установи, або як зовнішній документ, який використовується для регулювання дій осіб поза організацією.

При складанні розпорядження слід дотримуватися деяких правил, щоб забезпечити його правову дієздатність та законність. Ось кілька порад, які можуть допомогти вам правильно скласти розпорядження:

Визначте мету розпорядження: перед початком складання розпорядження необхідно чітко визначити його мету та завдання, щоб уникнути непорозумінь у подальшому.

Визначте адресата: розпорядження повинно бути адресоване конкретній особі чи групі осіб, які повинні виконати певні дії.

Сформулюйте текст розпорядження: текст розпорядження повинен бути чітким та зрозумілим. Використовуйте конкретні вказівки та інструкції для виконання дій.

Встановіть строк виконання: вказуйте конкретний строк виконання розпорядження, щоб уникнути затримок та просочень.

Підпишіть та датуйте розпорядження: розпорядження повинно мати підпис видавача та дату видачі. Це допоможе уникнути плутанини та забезпечить легкість знаходження розпорядження в майбутньому.

Back to top