Розписка про отримання грошей

РОЗПИСКА

Я, Іванова Інна Олександрівна, 08 лютого 1975 року народження уродженка с. Надточаївка, Шполянського району, Черкаської області, зареєстрована та проживаю за адресою м. Черкаси, вул. Шевченка, 53 кв. 135 паспорт серії АВ 111111 даною розпискою підтверджую, що о 1800  год. 30 червня 2008 року в приміщенні моєї квартири де я зареєстрована мною було отримано грошові кошти в сумі 75 000 (сімдесят п’ять тисяч) гривень за договором позики від 29 червня 2008 року. Ці кошти я отримала від громадянина Васильова Василя Васильовича, 28 травня 1970 року народження, який зареєстрований за адресою вул. Шевченка, 53, кв. 34, м. Черкаси, паспорт серії ВА 111111.

30 червня 2020 року

Підпис          І.О. Іванова

 З нашими реально виграними судовими справами (з відсканованими рішеннями суду), ви можете ознайомитись за посиланням: Виграні справи

Відмітка до розписки про отримання грошей:

1. Прошу врахувати, що якщо мова йде про позику під розписку, то краще укласти договір позики. У нас на сайті є відповідний зразок. Оскільки договір позики має бути укладений у письмовій формі, якщо він укладається на суму більше ніж 10 неоподатковуваних мінімумів громадян (170 гривень).

2. Будьте уважні при написанні розписки. Намагайтесь якнайбільше внести до неї даних. Краще, щоб при передачі грошей були свідки. Бажано, щоб дані цих свідків були внесені у розписку. І ще краще, щоб свідки також посвідчили розписку.

Розписка

Відеоконсультація адвоката Київ (борги та спадщина)

Mayorov V1

 

Виграли суд та стягнули грошові кошти (розписка). Зразок рішення про стягнення боргу

До нас звернувся клієнт з розпискою на 300 000 грн. Боржник відмовлявся повертати грошові кошти та постійно тягнув час. З першого погляду, майна у боржника не було, але ми подали відповідний запит в БТІ та дізнались, що у боржника є 1/3 квартири, яка не зареєстрована в реєстрі нерухомості. Іншими словами, вказана частка не була внесена в електроний реєстр нерухомості.

Боржник стверджував, що майна не має, а розписка не відповідає законодавству, зокрема в розписці присутні не всі данні кредитора.

Ми вирішили подати в суд позовну заяву про стягнення боргу та накласти арешт на 1/3 квартири боржника. З приводу того, що в розписці відсутні деякі рєквізити кредитора, ми послались на таку судову практику: «ОСОБА, ЯКА МАЄ РОЗПИСКУ БЕЗ ЗАЗНАЧЕННЯ В НІЙ ВСІХ ДАНИХ ПРО ПОЗИКОДАВЦЯ, ВВАЖАЄТЬСЯ ПОЗИКОДАВЦЕМ ПРИ ВІДСУТНОСТІ НАЛЕЖНИХ І ДОПУСТИМИХ ДОКАЗІВ». Таким чином, боржник не зміг довести протилежне.

Також, ми послались на постанову Верховного Суду по справі 154/3443/18, відповідно до якої, наявність оригіналу боргової розписки у позивача без зазначення на ній про повернення оспорюваних сум, свідчить про те, що боргове зобов'язання не виконане.

Після того, як боржник дізнався про арешт частини квартири, він пішов на діалог. Була досягнута така домовленість: боржник повертає частину боргу, визнає позовні вимоги, а кредитор отримує рішення суду та надає строк 6 місяців для повернення боргу, при цьому арешт з частини квартири не знімається.

Як правильно писати розписку?

Розписка про передачу коштів в борг це письмовий документ що видається на підтвердження укладення усного договору позики та його умов. Боргова розписка сама по собі не є договором позики – це лише доказ передачі коштів та наявність зобов'язання боржника повернути борг!

В розписці необхідно зазначити чотири елементи:
- хто дає кошти;
- кому дають кошти;
- скільки дають грошей;
- коли необхідно повернути.

Розписка не завіряється нотаріально. При передачі коштів свідки не потрібні. Таким чином, розписка досить оперативний та швидкий інструмент для передачі коштів боржнику.

Якщо у вас залишились питання, як повернути борг, ви можете домовитись про консультацію за телефоном (вайбер) 063-595-87-10

 

365 000

Розписка про отримання грошей - це офіційний документ, який підтверджує той факт, що певна особа отримала від іншої особи певну суму грошей. Нижче наведені правила складання розписки про отримання грошей.

Введення. Введення повинно містити дату складання розписки, а також інформацію про те, хто видає розписку та кому вона адресована.

Опис грошової транзакції. У розписці повинна бути детальна інформація про грошову транзакцію, таку як сума грошей, дата, причина транзакції, інші умови, що були узгоджені між сторонами тощо.

Відомості про сторони. У розписці повинна бути інформація про сторони, які беруть участь в транзакції, зокрема їх імена, прізвища, адреси, контактні дані та інші реквізити.

Підписи. У розписці повинні бути підписи обох сторін, які підтверджують, що транзакція відбулася та що обидві сторони згодні з її умовами. Також, в разі необхідності, може бути вимагана додаткова ідентифікація осіб.

Використання мови. Розписка повинна бути написана зрозумілою та лаконічною мовою, щоб уникнути будь-яких недорозумінь.

Використання шаблону. Для забезпечення стандартизації формату та збереження інформації уніфікованою можна використовувати шаблон розписки про отримання грошей.

 

Розписка про отримання грошей - це письмовий документ, у якому особа, що отримує гроші, підтверджує факт отримання певної суми від іншої особи або організації. Розписка повинна містити таку інформацію:

Дата: Зазначте точну дату, коли гроші були отримані.

Особи: Вкажіть повне ім'я, адресу та контактні дані особи, яка отримує гроші (отримувач), а також повне ім'я, адресу та контактні дані особи, яка передає гроші (платник).

Сума: Чітко вкажіть суму грошей, яку отримуєте. Вказуйте як словами, так і цифрами для уникнення будь-яких недорозумінь.

Причина: Укажіть короткий опис причини, з якої ви отримуєте гроші. Наприклад, це може бути позика, оплата за послуги, продаж товару тощо.

Умови повернення: Якщо гроші є позикою, вкажіть умови повернення коштів, такі як дата повернення, розмір відсотків або будь-які інші умови.

Підписи: Запросіть підписи обох сторін - отримувача та платника грошей. Підписи підтверджують згоду обох сторін щодо отримання та передачі грошей.

Banner - CTA V1

Back to top