Banner - CTA V2

 

Від кого: Іваненко Іван Іванович

18000, м. Черкаси, вул. Шевченка, 53, кв. 34 

Кому: Сергеєнко Сергій Сергійович
18000, м. Черкаси, вул. Галана, 53, кв. 135

 

ПРЕТЕНЗІЯ

 

30 червня 2008 року Вами, Сергеєнко Сергієм Сергійовичем, було отримано грошові кошти від мене, Іваненка Івана Івановича, в сумі 75 000 (сімдесят п’ять тисяч) гривень. Дані кошти Ви отримали на виконання договору позики від 29 червня 2008 року. Відповідно до пункту 3.2 даного договору Ви мали повернути вищенаведену суму до 30 червня 2010 року. До сьогоднішнього дня (15 грудня 2010 року) Вами не було повернуто вказаного боргу.

Всі документи стосовно боргу у Вас є.

Прошу сплатити вищезазначену суму боргу. В іншому випадку змушений буду звертатися за захистом своїх прав до суду, що потягне за собою додаткові витрати з Вашої сторони.

15 грудня 2010 року

 

ЯК СПИСАТИ ВСІ БОРГИ, КРЕДИТИ ТА ШТРАФИ? - ЧИТАЙТЕ НА НАШОМУ НОВОМУ САЙТІ (БАНКРУТСТВО ФІЗИЧНИХ ОСІБ)

 

Примітка до Зразку претензії:

 

1. Претензія не є обов’язковою. Не має підстав відмовляти у позові або залишати без розгляду позов про повернення коштів. Відсутність такої претензії не перешкоджає зверненню в суд. Вона відіграє більше роль психологічного фактору.
2. У попередній редакції Господарського процесуального кодексу процедура надсилання претензії та відповіді на неї була врегульована. І відсутність досудового врегулювання спору (надсилання претензії та відповідь на неї) була підставою для залишення позову без розгляду.

Banner - CTA V1

Back to top