Banner - CTA V2

Вишгородський відділ поліції
Головного управління Національної поліції
В Київській області
вул. Кургузовська, 3, м. Вишгород, Київської обл.. 07300
Громадянин України: ____
Адреса: 03039, м. Київ, пр.-т. ____
Паспорт ____

 

Заява
про вчинення кримінальних правопорушень
передбачених ст. ст. 365, 364, 185 КК України

15 червня 2017 року, службовими особами Вишгородського відділу поліції ГУ НП України в Київській області, а саме ____під час проведення огляду промислового майданчика, який розташовано за адресою: ____, було вилучено майно, яке знаходились в приміщенні підприємства та складений протокол (копія протоколу сторонам не надавався)
15.07.2017 слідчий ____ з групою невідомих осіб в кількості 20 чоловік, які не є працівниками правоохоронних органів, не маючи законних підстав, пройшли в приміщення за адресою: Київська область, м. Вишгород, , не показуючи ані документів, ані інших підстав для проведення обшуку з ціллю рейдерського вилучення майна, яке належить ТОВ «____». Вказана група невідомих осіб виконували вказівки слідчого та погрожували працівникам підприємства відкрито з реальними погрозами почали виносити майно підприємства.

Також слідчий за вказівками ____заповнював протокол обшук. Вказаний факти записаний на камеру телефону. Також всі дії були записані на камери телефонів співробітників підприємства.

Крім цього, поки слідчий Вишгородського відділу поліції ГУ НП України в Київській області ____ оформлював протокол обшуку, невідомі особи у складі 3 чоловік сіли в машини, де знаходились вилучені предмети та поїхали в невідомому напрямку, тобто, фактично відбулася крадіжка майна. При цьому на вказані дії слідчий взагалі не відреагував.

Під час проведення огляду місця за адресою: Київська область, м. Вишгород, «____» будинок ____ знаходились інші невідомі нам особи, які давали вказівки слідчому яке обладнання необхідно вивезти, а яке залишити.

В результаті огляду, був складений протокол від 15.06.2017 року та вилучені зовсім інші предмети, які належать іншому товариству, про що було зазначено в протоколі.
Кримінальне провадження № ____ порушено штучно, а розслідування відбувається за не перевіреною інформацію. Таким чином, за статтею 356 ККУ проводяться досить серьезні слідчі дії (огляд, обшук), а по статтям ст.ст. 365, 364, 185, 358, 296, 206 ККУ, заяви які я подавав, по ним взагалі розслідування не ведеться, що вказує на замовний характер дій слідчого Мазура Ю.О.

Службовими особами Вишгородського відділу поліції ГУ НП України в Київській області, а саме ____проводяться заказні слідчі дії. Проводяться виключно огляди та обшуки ТОВ «____» направлені на вилучення майна товариства. Навіть не допитали ____та не перевірили Єдиний державний реєстр на предмет внесення таких змін відповідно до протоколу.

Таким чином, діяла організована група осіб за попередньою змовою, з метою вилучення майна ТОВ «Рамінтек ЛТД» та під керівництвом та фінансуванням Ніколаєнко І.В.
Вказані діє необхідно кваліфікувати за статтями ККУ, а саме:
1. Стаття 365. Перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу

2. Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем

3. Стаття 185. Крадіжка

Я, ____, попереджений про кримінальну відповідальність згідно зі ст. 383 КК України за завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину.

Враховуючи вище викладено, керуючись ст.ст. 55, 56, 58, 36, 170, 214,215 КПК України,

ПРОШУ:
1. Прийняти та зареєструвати заяву про вчинення злочину.
2. Внести відомості про вчинення службовою особою Вишгородського відділу поліції ГУ НП України в Київській області, а саме ____кримінальних правопорушень передбачених ст. 365 КК України, ст. 364 КК України та ст. 185 КК України до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочати досудове розслідування.

______________ 03.07.2018 р.

Banner - CTA V1

Back to top