Banner - CTA V2

Оболонське управління поліції
Головного управління Національної поліції у м. Києві

ПІП_________________
Адреса: 01001, м. Київ, вул.. В.Житомирська, _____
Код :_______
Тел.: ________

 

Заява
Про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудового розслідування


_________ 2020 року Слідчий суддя Оболонського суду м. Києва, розглянувши у відкритому судовому засіданні у залі суду скаргу Майорова Василя Олександровича в на бездіяльність Оболонського відділу поліції Головного управління Національної поліції в м. Києві щодо невнесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань про кримінальне правопорушення було винесено ухвалу.
Відповідно до ухвали Оболонського суду м. Києва скаргу Майорова Василя Олександровича на бездіяльність Оболонського відділу поліції Головного управління Національної поліції щодо невнесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань про кримінальне правопорушення – задовольнили, а також зобов’язали уповноважених працівників Оболонського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Києві внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань заяву Майорова В.О. про вчинення кримінального правопорушення.
На підставі вищезазначеного, -

ПРОШУ:
1. Внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань заяву Майорова Василя Олександровича про вчинення кримінального правопорушення.
2. Видати витяг з ЄРДР заявнику

Додатки:
1. Оригінал Ухвали Оболонського районного суду.
2. Заява про вчинення кримінального правопорушення

 

Майоров В.О. ____________________ __.09.2020 р.

Banner - CTA V1

Back to top