Banner - CTA V2

До Печерського районного суду міста Києва

Позивач: _________
Адреса: _________
РНОКПП: _______
Номер телефону:_______

Відповідач: Публічне акціонерне товариство
Комерційний Банк «ПРИВАТБАНК»

Третя особа без самостійних вимог:
Приватний нотаріус Київського міського
нотаріального округу
Швець Руслан Олегович
Адреса: __________

Справа № ________

  

З А Я В А
про виправлення описки у судовому рішенні

11 квітня 2020р. Печерським районним судом м.Києва прийнято рішення по цивільній справі № ____ за позовом ___до ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК», третя особа Приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Швець Руслана Олеговича про визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню, яким позов задоволений.

В описовій частині рішення допущено описку у зазначенні третьої особи по справі, а саме вказано «Позивач ___ звернувся до суду з позовом до ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК», за участю третьої особи приватного нотаріуса Черкаського міського нотаріального округу Швець Р.О. про визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню.», замість правильного зазначення «…за участю третьої особи приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу Швець Р.О….».

Зазначена описка може затягнути виконання рішення суду або зробити його неможливим, оскільки при закритті виконавчого провадження, яке відкрите на підставі виконавчого напису, вчиненого 01 червня 2017 року приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу Швець Руслан Олегович за реєстровим номером 4107 про стягнення з ___на користь Публічного акціонерного товариства «ПриватБанк» заборгованості у розмірі 251618,35 грн., у приватного або державного виконавця можуть виникнути сумніви щодо ідентифікації особи, яка вчинила виконавчий напис та який визнано таким, що не підлягає виконанню.

Відповідно до ч. 1 ст. 269 ЦПК України Суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки.

На підставі викладеного, керуючись ст.. 269 ЦПК України,

П Р О Ш У:

1. Виправити описку, допущену в описовій частині рішення Печерського районного суду м.Київа від 11 квітня 2020р. по цивільній справі № ___ та зазначити третьою особою приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу Швець Руслана Олеговича.

2. Питання про внесення виправлень вирішития без повідомлення учасників справи.

¬¬¬¬
¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬_____________ «___» травня 2020р.

 

 

Banner - CTA V1

Back to top