Banner - CTA V2

Товариство з обмеженою відповідальністю
«УЛФ-ФІНАНС»
04205, м. Київ, пр-т Оболонський, буд. 35-А, оф. 300

ПІП______________

Mayorov V1

ВИМОГА

24.05.2021 року між __та Товариством з обмеженою відповідальністю «УЛФ-ФІНАНС» було укладено Договір фінансового лізингу №__. За умовами Договору ТОВ «УЛФ-ФІНАНС» передало на умовах фінансового лізингу у платне володіння та користування Бакаєва П.В. автомобіль Volkswagen Jetta 2016 року випуску з VIN- кодом __загальною вартістю 297 975, 00 гривень строком на 36 місяців із моменту підписання Акту прийому-передачі.

24.05.2021 року на виконання умов Договору, __. здійснив перерахування грошових коштів на рахунок ТОВ «УЛФ-ФІНАНС», а саме:
— Авансовий лізинговий платіж відповідно до договору фінансового лізингу в сумі 117 510, 00 гривень;
— Винагорода (комісія) лізингодавця згідно договору фінансового лізингу в сумі 5 875, 50 гривень.
Загальна сума коштів, які сплатив __. на користь ТОВ «УЛФ-ФІНАНС» становить 122 875, 50 гривень.

Проте, уже 31.05.2021 року __. виявив, що автомобіль має несправності, які зазначені в рахунку на проведення відповідного ремонту автомобіля (копії додаються до вимоги). Загальна сума ремонту автомобіля становить 41 533, 66 гривень. Вказані пошкодження були просто виявлені при підключення комп’ютерної діагностики та показали, що окремі деталі взагалі не мінялась. Таким чином, ТОВ “УЛФ-ФІНАНС” свідомо не надало інформацію про автомобіль. Вказана інформація є істотною та підтвердиться будь-якою технічною експертизою.

Відповідно до частини 2 статті 806 ЦК України до відносин, пов'язаних з лізингом, застосовуються загальні положення про купівлю-продаж та положення про договір поставки, якщо інше не встановлено законом.

Відповідно до статті 767 ЦК України наймодавець зобов'язаний передати наймачеві річ у комплекті і у стані, що відповідають умовам договору найму та її призначенню. Наймодавець зобов'язаний попередити наймача про особливі властивості та недоліки речі, які йому відомі і які можуть бути небезпечними для життя, здоров'я, майна наймача або інших осіб або призвести до пошкодження самої речі під час користування нею.

Згідно із статтею 6 Закону України «Про захист прав споживачів» продавець (виробник, виконавець) зобов'язаний передати споживачеві продукцію належної якості, а також надати інформацію про цю продукцію.

Відповідно до статті 8 Закону України «Про захист прав споживачів» у разі придбання товару неналежної якості, споживач має право вимагати:
1) пропорційного зменшення ціни;
2) безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк;
3) відшкодування витрат на усунення недоліків товару.

Має місце той факт, що ТОВ «УЛФ-ФІНАНС» умисно приховало інформацію від Бакаєва П.В. про наявні несправності автомобіля Volkswagen Jetta 2016 року випуску з VIN- кодом __ в момент передачі автомобіля.
На підставі вищевикладеного та керуючись чинним законодавством,
ВИМАГАЮ:
1. Пропорційно до витрат понесених __. для ремонту автомобіля зменшити ціну вартості автомобіля у Договорі фінансового лізингу №__на 41 533, 66 гривень або ж відшкодувати такі витрати понесені Бакаєвим В.П. на усунення недоліків придбаного автомобіля.

Додатки:
1. Копії рахунків на проведення ремонту автомобіля.

 

«__»_________ 2021 рік

 

Banner - CTA V1

Back to top