Banner - CTA V2

ДИРЕКТОРУ
Державного Підприємства
«______________»
.

Mayorov V1 1 ua

Між ДП «____» та ____ укладено Договір №____від 01.12.2017 року про оренду виробничо-побутового приміщення в корпусі №10 загальною площею 920 кв. м, розташованого на території орендодавця за адресою: ____та виробничого обладнання згідно з переліком, який наведено у Додатку №1 до даного Договору.
Згідно п. 2.1 Договору оренди майна № ____від 01 грудня 2017 року укладеного між ДП «____» та ____ (на сьогоднішній день ТОВ «____») передбачено: «майно, що надається в оренду, буде використовуватися «Орендарем» для виробництва спеціальних засобів захист, спортивної і мисливської зброї та інших товарів мисливсько-риболовного призначення» .
Повідомляємо, що на сьогоднішній день мета договору оренди, визначена в п. 2.1. Договору не змінилася, зокрема: метою оренди є виробництво спеціальних засобів самозахисту, спортивної і мисливської зброї та інших товарів мисливсько-риболовного призначення, а також розробка і виробництво зразків військової продукції відповідно до Спільних Рішень Міністерства оборони України та ТОВ «____» щодо відкриття дослідно-конструкторської роботи, окремих Доручень та Розпоряджень з Міністерством Оборони України.

Відповідно до Додаткової угоди № 6 до Договору оренди майна № ____ від 01.12.2017 року, термін дії договору було продовжено до 31.10.2020 року.
Жодних підстав, щодо розірвання договору оренди майна з боку ТОВ «____» не має. ТОВ «____» виконує всі умови Договору, щодо користування майном переданим в оренду.
Тому на сьогоднішній день існує необхідність у продовженні терміну дії Договору оренди майна ____

Слід зазначити, що відповідно до п 5.5 Договору оренди майна № ____від 01.12.2017 року «Орендар» має право в пріоритетному порядку продовжувати термін оренди згідно діючого законодавства України.

Відповідно до п 7.5. «Орендар» має переважно право на подовження дії цього Договору на умовах запропонованих «Орендодавцем».

Також повідомляємо, що на сьогоднішній день ТОВ «____» згідно Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань працює у звичайному режимі і перешкод для виконання обов’язків покладених «Орендодавцем» на «Орендаря» не має.
Тому, на підставі зазначеного в даному повідомленні, в особі Голови Ради директорів керівника підприємства ТОВ «____» ________________________прошу Вас продовжити термін дії Договору оренди майна № ____від 01.12.2017 року на __ років.

Крім того, звертаємо вашу увагу на те, що між ТОВ «____» та Міністерством оборони України підписаний крупний контракт на постачання боєприпасів, який знаходиться на стадії виконання та важливий для зміцнення загальної обороноздатності країни.
Враховуючи, що __ - член концерна "Укроборонпром" ДП «_______» - єдиний виробничо-господарський комплекс. Підприємство засноване на державній формі власності і входить до складу ДК "______" та переліку підприємств, які мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави та до переліку об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації, просимо Вас сприяти зміцненню обороноздатності країни та пролонгувати договір оренди.

У випадку відмови від укладання договору оренди приміщення на новий строк, ми будемо розцінювати такі дії, як свідоме та навмисне саботування виконання контракту укладеного між ТОВ «_____» та Міністерством оборони України та вимушені звернутись до Генеральної прокуратури України та СБУ зі скаргою для перевірки попередньої змови посадових осіб підприємства та групи рейдерів, які намагаються отримати контроль над ТОВ «______».

 

 

Banner - CTA V1

Back to top