Banner - CTA V2

IMG 0172Судді Оболонського районного суду м. Києва
Адреса: 04212, м. Київ, вул. М. Тимошенка, 2Є
Н.О. Яценко

Позивач: ПАТ «Укрсоцбанк»
Адреса: 03150, м. Київ, вул. Ковпака, 29

Відповідач1: _______
Адреса: 04211, м. Київ, вул. _______

Відповідач2: _______
Адреса: 04211, м. Київ, вул. Л. Гавро, буд. 4-б, кв. 32

Справа № _______

 

КЛОПОТАННЯ
Про витребування доказів

В провадженні Оболонського районного суду міста Києва знаходиться справа №_______за позовом Публічного акціонерного товариства «УкрсоцБанк» до _______про солідарне стягнення заборгованості за Кредитним договором №_______від 05 лютого 2008 року.
Згідно ст. 57 ЦПК України «Доказами є будь-які фактичні дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин, що обґрунтовують вимоги і заперечення сторін, та інших обставин, які мають значення для вирішення справи.»
Відповідно до ст. 58 ЦПК України «Належними є докази, які містять інформацію щодо предмета спору».
В зв’язку з правильним врегулюванням спору, існує необхідність витребувати справу, що розглядалася у Третейському суді, щодо заявлених вимог ПАТ «Укрсоцбанк» до _______про солідарне стягнення заборгованості.


На підставі вищезазначеного,-

ПРОШУ:


1. Витребувати справу № _______за позовом Публічного акціонерного товариства «Укрсоцбанк» до _______про стягнення заборгованості у Постійно діючого Третейського суду при Асоціації українських банків.


Майоров В.О. ____________________ «18 » липня 2017

Зверніть увагу, що в деяких випадках, перед тим, як подати клопотання про витребування доказів, необхідно подати в суд докази, що сторона вже зверталась для отримання документів та отримала відмову. 

Крім цього, можно забезпечити докази, шляхом подачі заяви про забезпечення доказів. В цьому випадку, суд виносить ухвалу про забезпечення доказів.

Banner - CTA V1

Back to top