Banner - CTA V2

Досить часто до адвоката Київ звертаються з проблемою пропуску строку на апеляційне оскарження, коли строк не пропущений, а суд формально  посилається на відсутність клопотання про поновлення строків.

Адвокат Киев 

Наші адвокати підготували зразок клопотання про поновлення строків.

  

IMG 0172До Київського апеляційного суду

Скаржник (Відповідач):  ПІП

Адреса:______________________

Особи, які беруть участь у справі:

 

Позивач: ПАТ  «Укрсоцбанк»

03150, м. Київ, вул.. Ковпака, 29

Суддя: ____________

Справа №__________

 

Клопотання

Про поновлення строків на апеляційне оскарження ухвали Дарницького районного суду м. Києва від 17.09.2018р.

 

       17.09.2018р. Дарницьким районним судом м. Києва було винесено ухвалу, якою заяву __________ про перегляд заочного рішення Дарницького районного суду м. Києва від 19.06.2017р. було залишено без розгляду.

Відповідно до ч. 2 ст. 354 ЦПКУ Учасник справи, якому повне рішення або ухвала суду не були вручені у день його (її) проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження на ухвали суду - якщо апеляційна скарга подана протягом п’ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.

Оскаржувана ухвала, не була вручена Скаржнику чи її представнику в день її проголошення чи складання її повного тексту оскільки вказані дії відбувалися не в судовому засіданні та відповідно без виклику сторін, що підтверджується матеріалами справи.  Як зазначалося в апеляційній скарзі, була отримана представником Скаржника: Майоровим В.О. 16.11.2018р. шляхом ознайомлення з матеріалами справи, доказами чого є копія його заяви на ознайомлення, яка додається (і має знаходитися в матеріалах справи) і фотокопії журналу суду про ознайомлення зі справою, які додаються.

На виконання зазначеної вище норми законодавства апеляційна скарга була подана 30.11.2018р., тобто на 14 день після ознайомлення з текстом оскаржуваної ухвали та відповідно після її формального отримання.

Отже враховуючи вимоги ч. 2 ст 354 ЦПКУ скаржник має право на поновлення строку на апеляційне оскарження і відповідно причини пропуску строку є поважними.

          На підставі вищезазначеного,

ПРОШУ:

  1. Визнати поважними причини пропуску строку на апеляційне оскарження ухвали Дарницького районного суду від 17.09.2018р., якою заяву _________ про перегляд заочного рішення Дарницького районного суду м. Києва від 19.06.2017р. було залишено без розгляду.
  2. Поновити строк на апеляційне оскарження ухвали Дарницького районного суду від 17.09.2018р., якою заяву ______________ про перегляд заочного рішення Дарницького районного суду м. Києва від 19.06.2017р. було залишено без розгляду.

Додатки:

  1. Копія заяви про ознайомлення зі справою;
  2. Копії журналу суду про ознайомлення зі справою.

______________                                            _________________                              30.11.2018р.

Banner - CTA V1

Back to top