Banner - CTA V2

IMG 0172До Окружного адміністративного суду м. Києва

Адреса: ______________ 

Відповідач 2 : _____________

Адреса місця проживання:

________________

Особи, які беруть участь у справі:

Позивач: _______________

Адреса місця проживання:

_______________

Відповіда1:  Міністерства юстиції України

Адреса: 01001 м.Київ, вул.Городецького, 13

Третя особа без самостійних вимог 1:

_________________________

Третя особа без самостійних вимог 3:

Приватний нотаріус _______________ 

Суддя: Федорчук А.Б.

Справа № _________

 

Клопотання

про оголошення перерви

 

В провадженні Окружного адміністративного суду міста Києва знаходиться справа № _________ за Позовом ____________ до Міністерства юстиції України, _______________, третя особа ТОВ «_________», _____________, Приватний нотаріус КМНО __________ про визнання протиправним та скасування рішення, зобов’язання вчинити дії.

Розгляд справи призначено на 06 березня 2018 року на 09.15 год.

Прошу суд, відкласти розгляд справи на іншу дату у зв’язку з тим, що Відповідач ____________ не зможе бути присутнім під час розгляду справи в цей день оскільки повинен з’явитися на Позачергові збори учасників ТОВ «__________» для вирішення питань пов’язаних з діяльністю товариства які призначені на 06.03.2018 року на 11.00 год. Оскільки ____________ є засновником товариства і його явка є обов’язковою, адже на зборах будуть розглядатися питання які стосуються також і його особисто, він змушений вчасно прибути на загальні збори учасників, проте враховуючи затори на дорогах а також складність справи, розгляд якої може затягнутися, у Позивача є сумніви у вчасному прибутті на загальні збори учасників, якщо він з’явиться до суду. Відповідно до ч. 3 ст. 44 КАСУ учасники справи мають право брати участь у судових засіданнях, саме цим правом визначеним законом і бажає скористатися Відповідач. Незважаючи на те, що у судовому засіданні бере участь представник Відповідача, Відповідач просить оголосити перерву в судовому засіданні, для того щоб Відповідач зміг бути присутнім під час судового засідання та самостійно надав пояснення по справі, оскільки представнику відомі не всі подробиці а також обставини, які є важливими для подальшого вирішення справи та належного захисту законних прав та інтересів Відповідач.

Для підтвердження вказаних обставин до суду подається копія повідомлення про позачергові збори учасників ТОВ «____________».

Відповідно до ч. 3 п. 3 ст. 44 КАСУ подавати заяви та клопотання, надавати пояснення суду, наводити свої доводи, міркування щодо питань, які виникають під час судового розгляду, і заперечення проти заяв, клопотань, доводів і міркувань інших осіб.

На підставі вищезазначеного та керуючись ст. 223 КАСУ,

 

ПРОШУ:

  1. Відкласти розгляд справи № __________ за Позовом ____________ до Міністерства юстиції України, _____________, третя особа ТОВ «___________», ____________, Приватний нотаріус КМНО _____________ про визнання протиправним та скасування рішення, зобов’язання вчинити дії на інший день.

Додатки:

  1. Копія повідомлення про позачергові збори учасників ТОВ «___________».

Представник ______________        «         »_____2018 р.

Наслідки рішення суду

Зразок клопотання про надання інформації по справі

До Дніпровського районного суду м. Києва
Адреса: 02105, м. Київ, вул. Сергієнка, 3; вул. Кошиця, 5

Котляревський Владислав_____
Адреса:_____
ІНН:_____
Телефон:_____

 

Заява
про надання інформації

Приблизно в 2014 році був складений адміністративний протокол на Котляревського В.Г. за ст. 124 КУАП. Матеріали були передані до Дніпровського районного суду м. Києва та накладено штраф у розмірі ___ грн.

На підставі викладеного та керуючись ЦПКУ,

ПРОШУ:

1. Надати інформацію по справі;
2. Повідомити про номер судової справи;
3. Надати копію ухвали про накладення адміністративного стягнення;
4. Надати справу для ознайомлення.

Котляревський В.Г. ________ 16.11.2020 року

Mayorov V1 1 ua

Banner - CTA V1

Back to top