Banner - CTA V2
IMG 0173

Вишгородського  ВП ГУНП

Київської області______________________

07300, Київська область, м. Вишгород,

вул. Кургузовська, 3

Начальнику Вишгородського ВП ГУНП в Київської області

підполковнику поліції Панфьорову П.І.

 

ПІП

Паспорт СО ____, виданий ____року

Голосіївським РУ ГУ МВС України в м. Києві

 

Адреса для направлення кореспонденції:________________

Номер телефону для зв’язку:________________

 

 

 

ЗАЯВА

про закриття кримінального провадження

15 червня 2017 року, службовими особами Вишгородського відділу поліції ГУ НП України в Київській області, а саме ____під час проведення огляду промислового майданчика, який розташовано за адресою: ____, було вилучено майно, яке знаходились в приміщенні підприємства та складений протокол (копія протоколу сторонам не надавався)

    20 травня 2017 року до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено кримінальне провадження № ____ за ст. 356 ККУ, а 13 червня 2017 року слідчий суддя виніс ухвалу про проведення огляду місця, де начеб-то було вчинено кримінальне правопорушення за ст. 356 ККУ.

       Правова кваліфікація: ст.. 356 ККУ: Самоправство, тобто самовільне, всупереч установленому законом порядку, вчинення будь-яких дій, правомірність яких оспорюється окремим громадянином або підприємством, установою чи організацією, якщо такими діями була заподіяна значна шкода інтересам громадянина, державним чи громадським інтересам або інтересам власника.

Відповідно до ч. 1 ст. 284 КПКУ Кримінальне провадження закривається в разі, якщо:

1) встановлена відсутність події кримінального правопорушення;

2) встановлена відсутність в діянні складу кримінального правопорушення;

Відповідно до ч. 4 ст. 284 КПКУ Про закриття кримінального провадження слідчий, прокурор приймає постанову, яку може бути оскаржено у порядку, встановленому цим Кодексом.

Слідчий приймає постанову про закриття кримінального провадження з підстав, передбачених пунктами 12, 4, 9 частини першої цієї статті, якщо в цьому кримінальному провадженні жодній особі не повідомлялося про підозру та жодну особу не допитано.

Потрібно зазначити, що мають бути застосовані вказані норми законодавства, оскільки за зазначеним вище кримінальним провадженням відсутня подія кримінального правопорушення та склад правопорушення.

Що стосується складу правопорушення за ст.. 356 ККУ в розрізі відкритого провадження то зазначу наступне:

  • Я не являюсь суб’єктом за правопорушенням оскільки на момент прийняття рішення загальних зборів від 26.04.2017 року я був директором ТОВ «____» відповідно до Єдиного державного реєстру.
  • Відсутня об’єктивна сторона за правопорушенням. За ст. 356 ККУ об’єктивна сторона полягає в 1. Діях вчинених всупереч установленому законом порядку; 2. Наслідках: Заподіянні значної шкоди інтересам громадянина, державним чи громадським інтересам, інтересам власника; 3. Причинному зв’язку між попередніми пунктами.

     Зазначаю, що я здійснював діяльність як директор ТОВ «ІВК «Рамінтек»  відповідно до законодавства. Про проведення загальних зборів мене ніхто не повідомляв. Крім цього, вказане рішення відсутне в Єдиному державному реєстрі, а в період проведення господарської діяльності, мої повноваження ніхто не обмежував. Жодної шкоди ніяким інтересам я завдавав.

     

     Виходячи з того, що відсутні перші дві складові складу правопорушення, відсутні відповідно і суб’єктивна сторона і об’єкт правопорушення, оскільки якщо немає суспільно небезпечних дій, то відсутні і відносини, які порушуються та вина в будь-які формі.

Кримінальне провадження, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст.ст. 356 КК України підлягає закриттю з огляду на наступне:

                       

Відповідно до ухвали Вишгородського районного суду Київської області (справа ____) зазначено, що 26.04.2017 року  було прийнято рішення загальних зборів засновників ТОВ «____» на яких прийнято рішення  про припинення  з 27.04.2017 року шляхом повної заборони  директору ТОВ «____» укладати нові угоди і договори, додаткові угоди до існуючих  договорів та розривати вже існуючи.

Саме на підставі цього протоколу було порушено кримінальне провадження за ст. 356 ККУ (самовправство). На думку слідства, ____не мав право укладати договори з огляду на такий протокол.

Вказана підстава є надуманою та штучно створеною, направленою на заволодіння групою осіб майна ТОВ «____».

 Вказаний протокол відсутній та на підставі нього в будь-яких змін до Єдиного державного реєстру    НЕ ВНОСИЛИСЬ, а від так, відповідно до ст. 10 ЗУ Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань

Стаття 10. Статус документів та відомостей, внесених до Єдиного державного реєстру

  1. Якщо документи та відомості, що підлягають внесенню до Єдиного державного реєстру, внесені до нього, такі документи та відомості вважаються достовірними і можуть бути використані у спорі з третьою особою.
  2. Якщо відомості, що підлягають внесенню до Єдиного державного реєстру, є недостовірними і були внесені до нього, третя особа може посилатися на них у спорі як на достовірні. Третя особа не може посилатися на них у спорі у разі, якщо вона знала або могла знати про те, що такі відомості є недостовірними.
  3. Якщо відомості, що підлягають внесенню до Єдиного державного реєстру, не внесені до нього, вони не можуть бути використані у спорі з третьою особою, крім випадків, коли третя особа знала або могла знати ці відомості.
  4. Відомості, що містяться в Єдиному державному реєстрі, використовуються для ідентифікації юридичної особи або її відокремленого підрозділу, громадського формування, що не має статусу юридичної особи, фізичної особи - підприємця, у тому числі під час провадження ними господарської діяльності та відкриття рахунків у банках та інших фінансових установах.

БУДЬ-ЯКИХ ЗМІН ДО ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ НА ПІДСТАВІ ПРОТОКОЛУ від 26.04.2017 року НЕ ВНОСИЛИСЬ, а від так, якщо відомості, що підлягають внесенню до Єдиного державного реєстру, не внесені до нього, вони не можуть бути використані у спорі з третьою особою, крім випадків, коли третя особа знала або могла знати ці відомості.

Враховуючи вищенаведене та зважаючи на те, що в діях ____відсутній склад злочину передбаченого ст. 356 Кримінального кодексу України.

Керуючись ст.284 Кримінального процесуального кодексу України,-

                                                     ПРОШУ:

  1. Прийняти заяву про закриття кримінального провадження №1____ за ст. 356 ККУ до розгляду;
  2. Винести постанову про закриття кримінального провадження №____ за ст. 356 ККУ, у зв’язку з відсутністю в діях ____складу кримінального правопорушення, передбаченого ст. 356  Кримінального кодексу України.

 

____      ______________  27.06.2017 р.

Banner - CTA V1

Back to top